MMA PLMarcin NajmanRumuńskie i hiszpańskie media piszą o gali MMA VIP! Najman odpowiada i proponuje następną walkę!

Rumuńskie i hiszpańskie media piszą o gali MMA VIP! Najman odpowiada i proponuje następną walkę!

Kolejne zagraniczne media w mocnych słowach komentują kontrowersyjne zestawienia, które odbyło się na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim. Warto zaznaczyć, że w Częstochowie doszło do dwóch takich zestawień.

W klatce MMA VIP zameldował się również ”Polski Ken”. Michał Przybyłowicz szybko i bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującą Wiktorię Domżalską. W tych dwóch starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych.

Marcin Najman odpowiada!

Duże brytyjskie media postanowiły skomentować kontrowersyjne zestawienie na gali Marcina Najmana. To nie koniec, bo o walce kobiety z mężczyzną jest głośno również w Rumunii oraz Hiszpanii.

Gala MMA, w której naprzeciw siebie stanęło dwóch mężczyzn i dwie kobiety, wywołała prawdziwy skandal. Mężczyźni zwyciężyli w obu starciach przez KO i wywołali falę negatywnych reakcji wśród fanów tego sportu (..) Impreza, w której odbyły się dwie walki kobiet i mężczyzn, nie przyniosła oczekiwanego sukcesu przez promotora gali MMA-VIP3. Atrakcyjne na pierwszy rzut oka walki zostały przez fanów nazwane jako prawdziwe “masakry” – napisano na portalu fanatik.ro.

W mocnych słowach pojedynki na MMA VIP skomentował hiszpański portal ”AS” i ”Marca”. Pierwszy wymieniony dziennik nazwał takie zestawienia globalnym wstydem.

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na kolejne zagraniczne artykuły. ”El Testosteron” proponuje, aby na następnej gali doszło do walki dwóch kobiet z mężczyzną.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Wyniki oglądalności UFC 267: Jan Błachowicz magnesem! Widzieliście?

Gala UFC 267 przyniosła wiele emocji. Zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Na tej gali mogliśmy ujrzeć aż trzy pojedynki z udziałem polskich reprezentantów. To na pewno przyciągało widzów. Było wiele materiałów promujących gale.

Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]

To wyglądało naprawdę dziwnie! Pojedynek w kick-boxingu wzbudził lawinę spekulacji. Mowa o starciu pomiędzy Yi Longiem (62-12-1, 24 KO), a Ayoubą Faizą. Mnich Shaolin kopnięciem na tułów znokautował rywala. Wśród wielu internautów pojawiło się głosy, że walka mogła zostać ustawiona.