MMA PLKSWRozpiska KSW 54: Paweł Polityło w karcie walk. Z kim się zmierzy?

Rozpiska KSW 54: Paweł Polityło w karcie walk. Z kim się zmierzy?

Foto: Facebook/ Paweł Polityło
Foto: Facebook/ Paweł Polityło

Rozpiska KSW 54 powoli nabiera kształtów. Największa organizacja mieszanych sztuk walki ogłosiła właśnie kolejny pojedynek. Udział w nim weźmie Paweł Polityło.

KSW oficjalnie ogłosiło już to starcie. Z kim zmierzy się Polityło?

Rozpiska KSW 54: Paweł Polityło w karcie walk. Z kim się zmierzy?

Rywalem Pawła Polityło będzie Rumun Bogdan Barbu. Będzie to dla niego druga walka w klatce KSW:

Paweł Polityło w KSW stoczył trzy pojedynki, z których wygrał jeden. Na KSW 47 w marcu 2019 roku znokautował w drugiej rundzie Dawida Gralkę. Dwie porażki natomiast poniósł z mocnym Antunem Raciciem. Obie niejednogłośną decyzją sędziów.

Bogdan Barbu ma za sobą debiut w klatce KSW. W kwietniu zeszłego roku przegrał przez TKO z Sebastianem Przybyszem. Reprezentujący Rumunię zawodnik notuje rekord 16 zwycięstw i 11 porażek.

Gala KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia. Imprezę będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Ruszyła już sprzedaż dostępów na KSWTV.com.

Zobacz także:

Dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z Gamrotem? Jest odpowiedź zawodnika!

Dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z mistrzem wagi lekkiej KSW Mateuszem Gamrotem? Był pomysł na taką walkę podczas gali KSW 53, ale Ziółkowski odmówił tej rywalizacji. Dlaczego?

Przed KSW 54: zapowiedź walki Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski

Przed KSW 54 największa organizacja MMA w kraju zaprezentowała zapowiedź wideo jednej z najciekawiej zapowiadających się pojedynków nadchodzącej gali.

FAME MMA 7: ”Stifler” będzie chciał sprawić niespodziankę. Przygotowania w Ankosie Poznań!

O debiucie Damiana Zduńczyka w FAME MMA wspomniało się już parokrotnie. W końcu były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zamelduje się w klatce. Nastąpi to podczas najbliższej 7 edycji, gdy w walce wieczoru zmierzy się z faworyzowanym Popkiem Monsterem (3-4).