MMA PLFENRozpiska FEN 33: Rafał Kijańczuk vs Marcin Filipczak w karcie walk

Rozpiska FEN 33: Rafał Kijańczuk vs Marcin Filipczak w karcie walk

Rozpiska FEN 33 zaczyna się wypełniać. Jedna z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki – Fight Exclusive Night ogłosiła kolejne zestawienie na nadchodzącą galę.

Rozpiska FEN 33: Rafał Kijańczuk vs Marcin Filipczak w karcie walk

Rafał Kijańczuk (8-3, 8 KO) zmierzy się z Marcinem Filipczakiem (3-1, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 27 marca.

Kijańczuk ostatnie zawodowe zwycięstwo odniósł podczas FEN 26 we Wrocławiu, gdy wygrał ekspresowo przez techniczny nokaut z weteranem polskiego MMA Marcinem Zontkiem. Wcześniej stoczył pasjonujący, lecz przegrany bój z doświadczonym Adamem Kowalskim. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż siedem zwycięstw, z czego sześć zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to były pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global. Jesienią 2020 roku “Kijana” zanotował zwycięski debiut w walce na gołe pięści.

Filipczak ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, kiedy to już w 21. sekundzie pokonał przez techniczny nokaut Saeeda Younsi. Jest to również najszybsze skończenie walki w historii federacji. Filipczak w swoim zawodowym debiucie zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Po nim stoczył w 2019 roku dwa pojedynki i w obu zwyciężył. W premierowej odsłonie Filipczak znokautował Artura Niebrzydowskiego, a kilka miesięcy później poddał gilotyną, również w 1. rundzie, Konrada Konkela.

Zobacz także:

Mateusz Murański ostro o Popku! O co chodzi?

Mateusz Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej, gdzie ogłoszono oficjalnie jego pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Do wyjaśnienia ich konfliktu dojdzie siedemnastego kwietnia na FAME MMA 10.

Krycha komentuje awanturę z Postem i wyjaśnia dlaczego nie może reprezentować Ankosu! Widzieliście?

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10! Będziecie zaskoczeni!

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.