MMA PLFENRozpiska FEN 33: Poznaliśmy walkę wieczoru najbliższej gali!

Rozpiska FEN 33: Poznaliśmy walkę wieczoru najbliższej gali!

Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Rozpiska FEN 33 ma już swoją walkę wieczoru! Organizatorzy najbliższej imprezy ogłosili już oficjalnie, które starcie będzie main eventem imprezy zaplanowanej na dzień 27 marca.

Gala FEN 33 tym razem będzie transmitowana w otwartej telewizji – na antenach Super Polsatu oraz dla abonentów Polsatu Sport Fight.

Zdjęcie

Rozpiska FEN 33: Poznaliśmy walkę wieczoru najbliższej gali!

Organizatorzy potwierdzili, że walką wieczoru FEN 33 będzie pojedynek Kacpra Formeli z Damianem Frankiewiczem. Walka o pas mistrzowski wagi koguciej z udziałem mistrza FEN – Jonasa Magarda odbędzie się na jednej z kolejnych gal Fight Exclusive Night:

“Walka Kacper Formela🆚Damian Frankiewicz będzie main eventem gali FEN 33: LOTOS Fight Night🔥

Mistrz kategorii koguciej, Jonas “Shark” Mågård. MMA Fighter zawalczy na jednej z przyszłych gal.

Przypominamy, że gala będzie transmitowana w otwartej telewizji – zachęcamy do oglądania, z pewnością pozytywnie was zaskoczymy 😎

sobota, 27 marca
📺 Polsat Sport Fight (⏰ 19:00), Super Polsat (⏰ 20:00), ipla.tv”

Walka Kacper Formela 🆚 Damian Frankiewicz będzie main eventem gali FEN 33: LOTOS Fight Night 🔥Mistrz kategorii…

Posted by FightExclusiveNight on Thursday, March 18, 2021

Zobacz także:

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Zapowiedź KSW 59. “Pudzian” i “Bombardier” gwiazdami wieczoru. Racić i Przybysz o pas

Trzecia fala pandemii koronawirusa nie zatrzymała Konfrontacji Sztuk Walki. W sobotę 20 marca w Łodzi odbędzie się druga tegoroczna gala najlepszej polskiej organizacji MMA. W walce wieczoru KSW 59 do klatki wróci Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z senegalskim “Bombardierem”, Serigne’em Ousmane’em Dią.