MMA PLFENRozpiska FEN 32: Debiutanci – Lewandowski i Kawa wystąpią w Warszawie

Rozpiska FEN 32: Debiutanci – Lewandowski i Kawa wystąpią w Warszawie

Rozpiska FEN 32. Mikołaj Lewandowski (0-0) podejmie Wojciecha Kawę (0-1) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night.  Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Rozpiska FEN 32: Debiutanci – Lewandowski i Kawa wystąpią w Warszawie

Lewandowski trenuje w Łodzi w klubie Shark Top Team i 20 lutego dopiero zadebiutuje na zawodowstwie. Podczas kariery amatorskiej stoczył 7 walk, w formule semi-pro pokonał w grudniu 2019 roku niejednogłośną decyzją sędziów Karola Kurebskiego. Lewandowski wywodzi się z karate i preferuje walkę w stójce, ale w pojedynkach dobrze wykorzystuje również brazylijskie jiu-jitsu. W przeszłości reprezentował barwy Bersekers Team Łódź i trenował pod okiem Krystiana Grzejszczaka.

Kawa to podopieczny Piotra Bagińskiego i Radosława Króla reprezentujący Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin. 25-latek znakomicie odnajduje się w walce w stójce, ale jego mocną stroną są również zapasy. Podczas kariery amatorskiej stoczył 39 pojedynków, z czego 31 wygrał i 8 przegrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Grzegorza Grzybowskiego i Jakuba Owczarka.

Mikołaj Lewandowski (0-0) 🆚 Wojciech Kawa (0-1) zmierzą się podczas FEN 32: LOTOS Fight Night | Oglądaj na żywo w PPV…

Posted by FightExclusiveNight on Thursday, February 4, 2021

KARTA WALK FEN 32:

70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios*
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa
TBA vs TBATBA vs TBA*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

FAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

Już szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy walkę wieczoru. Kacper Blonksy zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Na ten debiut czekało wielu fanów!

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Widzieliście?

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!

Bakocević krytykuje walkę Barrio-Kopera! Zgadzacie się?

Doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1) skrytykował walkę Francisco Barrio (8-2) z Bartłomiejem Koperą (9-7), która otworzyła ostatnią galę KSW 58. Reprezentant Czarnogóry uważa, że była to najgorsza walka w największej organizacji w naszym kraju.