MMA PLFAME MMARozpiska FAME MMA 7 – kiedy poznamy całą kartę walk?

Rozpiska FAME MMA 7 – kiedy poznamy całą kartę walk?

Foto: Facebook/ FAME MMA
Foto: Facebook/ FAME MMA

Rozpiska gali FAME MMA 7 nie jest jeszcze odkryta w całości, ale już niedługo mamy poznać ją całą. Karta walk nadchodzącej gali poznańskiej organizacji zostanie już niedługo oficjalnie zaprezentowana. Kiedy dokładnie?

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, ale nadal nie znamy wszystkich bohaterów nadchodzącej imprezy. Wiemy tyle, że w walce wieczoru ma wystąpić Popek Monster. Z kim się zmierzy?

Rozpiska FAME MMA 7 – kiedy poznamy całą kartę walk?

Pełna rozpiska gali FAME MMA 7 zostanie zaprezentowana na I konferencji prasowej promującej to wydarzenie. A konferencja ta zaplanowana jest na dzień 2 sierpnia. Wówczas właściciele FAME MMA zaprezentują całą kartę walk nadchodzącej gali.

Ale co już wiemy?

W walce wieczoru FAME MMA 7 ma wystąpić Popek Monster. Jego rywal na razie nie jest znany, ale dużo mówi tez fakt, że na ten gali ma wystąpić także Marcin Najman. Czy to właśnie “El Testosteron” będzie ostatecznie jego przeciwnikiem?

Sześć pojedynków gali FAME MMA 7 znamy już teraz. Walki te zostały potwierdzone przez organizatorów i możemy zaprezentować aktualną rozpiskę tego wydarzenia:

FAME MMA 7 – karta walk:

Popek Monster vs. TBA
Marcin Najman vs. TBA
Don Kasjo vs. Lupa – walka w formule K-1
Tańcula vs. Tyburski
Wiewiór vs. Hassi 2
Krucha vs. Szewcu
Polak vs. Ferrari 2

Zobacz także:

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.

FAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali! Jest zapowiedź pojedynku

FAME MMA potwierdza głośny rewanż, do którego dojdzie na siódmej gali tej poznańskiej organizacji. FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, a jedną z walk w rozpisce jest rewanż między Wiewórem a Hassim.

Kontrowersja na UFC. Co w tej akcji zrobił sędzia Herb Dean?

Kontrowersja na ostatniej gali UFC. W sobotę odbyła się gala UFC on ESPN 14 na słynnej Wyspie Walki w Abu Dhabi. Jeden z pojedynków, a właściwie jego przerwanie jest przedmiotem debaty w środowisku.