MMA PLBabilon MMARozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!

Rozpiska Babilon MMA 19
Foto: Facebook/ Babilon MMA

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Już 12 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku gala organizacji Babilon MMA. Walką wieczoru studyjnej imprezy odbywającej się w warszawskim Explosion Club będzie eliminator do mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii, w którym zmierzą się dwa młode wilki polskiej sceny MMA – Kevin Szaflarski (9-1) i Filip “Czołg” Stawowy (7-1). Organizatorzy właśnie odkryli piąty pojedynek z karty walk – w wadze do 77 kg spotkają się Mateusz Głuch (8-6) i Kamil Kraska (5-1).

Podczas tej samej gali czwarty występ w klatce zaliczy niepokonana Róża Gumienna (3-0), którą czeka trudny test z rąk mistrzyni świata w grapplingu. Ciekawie zapowiada się także starcie w wadze ciężkiej Olszewski-Kalata oraz rewanżowa batalia Lotta-Kacprzak – na gali Babilon MMA 15 niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył ten pierwszy.

33-letni Mateusz Głuch posiada wprawdzie mało imponujący bilans walk w klatce, ale w 2020 roku odniósł dwa przekonujące zwycięstwa, a spośród ostatnich sześciu walk wygrał aż pięć. Brązowy medalista mistrzostw świata i pięciokrotny mistrz Polski w kickboxingu tym razem spotka się z purpurowym pasem BJJ. Utalentowany grappler Kamil Kraska rozstrzygnął na swoją korzyść cztery ostatnie starcia – z czego aż trzy przez poddanie i jedno przez TKO.

Karta walk Babilon MMA 19:

Waga do 120 kg (eliminator do walki o pas):
Kevin Szaflarski (9-1, 4 KO, 4 SUB) vs Filip Stawowy (7-1, 7 KO)
Waga do 61 kg:
Róża Gumienna (3-0, 2 KO, 1 SUB) vs Ekaterina Shakalova (3-1, 1 KO, 1 SUB)
Waga do 77 kg:
Mateusz Głuch (8-6, 3 KO, 1 SUB) vs Kamil Kraska (5-1, 2 KO, 3 SUB)
Waga do 120 kg:
Damian Olszewski (3-2, 2 KO) vs Marcin Kalata (1-2, 1 KO)
Waga do 66 kg:
Hubert Lotta (2-1, 1 SUB) vs Piotr Kacprzak (3-3, 2 SUB)

[informacja prasowa Babilon MMA]

Zobacz także:

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie – Federacja KSW podpisała kontrakt z perspektywicznym zawodnikiem wagi półśredniej, który jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Zawodnik UFC wpadł w depresję i mocno przytył po ostatniej walce: Wyjście z tego nie było łatwe!

Chan Sung Jung (16-6) ciężko zniósł ostatnią przegraną w największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że ”Korean Zombie” po następnym efektownym zwycięstwie mógł zagwarantować sobie mistrzowską szansę w kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis