MMA PLFAME MMARozbity Jacek Murański schodzi do punktu medycznego po wojnie z Tańculą! [WIDEO]

Rozbity Jacek Murański schodzi do punktu medycznego po wojnie z Tańculą! [WIDEO]

Jacek Murański pokazał charakter i serce do walki, lecz to było zdecydowanie za mało. Arkadiusz Tańcula w rzymskiej klatce ponownie górował nad przeciwnikiem. ”Muran” wytrwał bardzo ciężkie chwile. Było mnóstwo ciosów i kolan. Murański wytrwał cały dystans, a decyzja sędziów była oczywista.

Murański

Warto zaznaczyć, że Arkadiusz Tańcula na gali FAME MMA 15 w Łodzi stoczył dwie walki. Pierwszy, to rewanż z Mateuszem Murańskim. ”Aroy” w trzeciej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał rywala. O dokładnym przebiegu walki pisaliśmy [TUTAJ]

Jest nagranie!

Pojawiło się nagranie zza kulis gali FAME MMA 15. Rozbity Jacek Murański schodzi do punktu medycznego.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Murański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański jest mocno zmotywowany przed drugą walką w organizacji FAME MMA. ”Muran” już jutro wystąpi na 15 edycji w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula (jeśli będzie w stanie stoczyć drugą walkę po rewanżu z Mateuszem). ”Szalony Reporter” dalej jest zawodnikiem rezerwowym – jeżeli Arkadiusz nie będzie mógł stoczyć drugiej walki w rzymskiej klatce.

Wielkie dymy! Jacek i Mateusz Murański nie wytrzymali: Nie będziesz tak nazywał mojego ojca! Co wy na to?

Wielkie dymy pojawiły się podczas ostatniego programu ”face to face” przed jutrzejszą galą FAME MMA 15 w Łodzi. Jacek Murański nie wytrzymał po słowach ”Szalonego Reportera”. Na face to face ”Muran” rzucił się na przeciwnika. W pewnym momencie Tomasz Matusiak dostał w głowę mikrofonem, który rzucił Mateusz Murański. Sytuacja była na tyle mocna, że kontynuacja programu nie była możliwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis