MMA PLArtur SzpilkaRóżański o walce ze Szpilką: Negocjacje trwają, ale Artur ma…

Różański o walce ze Szpilką: Negocjacje trwają, ale Artur ma…

Foto: Twitter/ Artur Szpilka

Łukasz Różański wypowiedział się o coraz bardziej prawdopodobnej walce z Arturem Szpilką. Niepokonany pięściarz wagi ciężkiej nie ukrywa, że chciałby skrzyżować rękawice z jednym z najpopularniejszych w tym fachu Polaków.

Różański udzielił wywiadu portalowi Sport.pl, w którym wskazał problem, który stoi na drodze do zakontraktowania oczekiwanego przez niego pojedynku.

Różański o walce ze Szpilką: Negocjacje trwają, ale Artur ma…

Jak zaznacza, problemem są oczekiwania finansowe Artura Szpilki. Gdyby nie one, to walkę tę najprawdopodobniej dawno by już zakontraktowano.

“Negocjacje trwają, ale Artur ma wygórowane oczekiwania finansowe, więc wszystko się przedłuża. Na szczęście jest też plan b, ale na razie nie chcę o nim mówić, bo priorytetem jest starcie z Arturem. W każdym razie na pewno w marcu chce wrócić do ringu.”

Różański przyznaje także, że jest świadom tego, że potencjalna wygrana nad “Szpilą” umożliwi mu wielkie zagraniczne walki:

“Skoro Artur Szpilka chce się ze mną bić, to niech zrobi krok w moją stronę i znajdziemy złoty środek. Wtedy wygrani będą wszyscy: ja, on, ale przede wszystkim kibice, bo czekają na to starcie. Ewentualna wygrana otwiera mi drogę do wielkich zagranicznych walk.”

Smaczku tej rywalizacji dodaje także wymiana tweetów obu pięściarzy. Szpilka w mediach społecznościowych także wyraził chęć rywalizacji z Różańskim, a potem został przez niego zaatakowany.

Skończyło się to tak:

Zobacz także:

Conor McGregor: Nadal jestem mistrzem wagi lekkiej. Absurdalne tłumaczenie Irlandczyka!

Conor McGregor jest na ostatniej prostej przed rewanżową konfrontacją z Dustinem Poirierem, do której dojdzie już w sobotę 23 stycznia na gali UFC 257. Co jednak ciekawe, Irlandczyk uważa, że nadal jest… mistrzem wagi lekkiej!

Filmy o sportach walki, które warto zobaczyć! Co myślicie o takiej serii?

Zaczynamy nową serię – filmy o sportach walki, które warto zobaczyć. Na pierwszy ogień klasyk! To film dla prawdziwych fanów sztuk walk.