MMA PLMarcin RóżalskiRóżalski: Uzależniłem się od prochów, jak przespałem 24 h w miesiącu to było dobrze!

Różalski: Uzależniłem się od prochów, jak przespałem 24 h w miesiącu to było dobrze!

Marcin Różalski był gościem ostatniego wywiadu na kanale Tomasza Sarary. Były mistrz KSW opowiedział w rozmowie o swoich przygotowaniach do walki z Joshem Barnettem.

Różal przyznał, że przez długi okres przygotowań do walki na Genesis borykał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Jak sam powiedział, jeżeli jedną dolegliwość udało mu się wyleczyć, to natychmiast pojawiały się efekty uboczne stosowania leków. W efekcie, były mistrz KSW borykał się z dużymi problemami związanymi ze snem.

Przychodził wieczór, jeżeli ja w ciągu miesiąca przespałem 24 godziny to wszystko. I pojawiło się coś co dotychczas było dla mnie jakąś abstrakcją. Uzależniłem się od prochów do spania, uzależniłem się. To było fajne, bo ja po całym dniu brałem po prostu takie proszki i szedłem spać. Ale zauważyłem jedną bardzo ważną rzecz. Ja po to prowadziłem dzień, żeby się położyć spać.

Z jakimi objawami zmagał się Różal?

Objawy o których wspominał Marcin Różalski były bardzo poważne i niewątpliwie odbiły się na procesie przygotowań do pojedynku z Joshem Barnettem.

Ja brałem około pół roku, bo nie wiedziałem. Dopiero jak zaczęły się pojawiać dziwne sygnały, zimne poty, siedzę – świat wiruje, bóle głowy. To były sygnały, że już za dużo, więc to odstawiłem.(…) Jakoś to wszystko zostało ogarnięte.

Co było najgorsze?

Najgorsze było, jak przed walką robi się badania. Zrobiłem badania przed walką i wyszły słabo.(…) I to był naprawdę taki zimny prysznic. Od razu poszedłem na kroplówy, przetaczanie krwi, żelazo i te wyniki się na trochę poprawiły.

Czy dolegliwości, z którymi zmagał się Różal mogły mieć wpływ na jego dyspozycję w klatce? Jak bardzo wspominane przez Różala problemy zdrowotne oddziałują na jego formę i tryb życia jako sporotwca?

Ryzyko jest takie, że z takimi wynikami wchodzisz do walki, czy na treningu i coś może się stać. (…) Ja tego nie czuję. Adrenalina, to wszystko, te wszystkie środki cię pobudzają, tylko, że nie ma tej regeneracji. To jest takie oszukiwanie.

Zobacz także:

Błachowicz komentuje zwycięstwo Teixeiry! To będzie następny pretendent?

Glover Teixeira ponownie zaskoczył. Nasz mistrz Jan Błachowicz skomentował występ Brazylijczyka w mediach społecznościowych

Naruszczka typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

Marcin Naruszczka doświadczony zawodnik MMA został zapytany o walkę Don Kasjo z Najmanem. Naruszczka jest pewny co do tego, kto wygra