MMA PLMarcin RóżalskiRóżalski po raz kolejny w treningu. Mocny opis do filmiku: Spalcie moje ścierwo [WIDEO]

Różalski po raz kolejny w treningu. Mocny opis do filmiku: Spalcie moje ścierwo [WIDEO]

Foto: facebook.com/Marcin Różalski

Marcin Różalski (7-4) po raz kolejny zaprezentował swoim fanom fragment treningu. Tym razem do wideo zawodnik dorzucił jednak mocny opis dotyczący tego, co po śmierci ma się stać z jego ciałem.

Różalski to wciąż jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci sportów walki w Polsce. Popularność “Różala” nie spadła nawet pomimo tego, iż od dłuższego czasu nie prowadzi on kariery. Po raz ostatni fighter rywalizował prawie dwa lata temu. Wtedy to podczas gali DSF 14 pokonał on Petera Grahama. Pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu.

Od tego czasu pojawiło się wiele plotek i spekulacji dotyczących tego, czy i kiedy były mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej wróci do walk. Ostatnio zainteresowanie tym tematem wzrosło, gdyż 41-latek coraz częściej zaczął publikować materiały wideo z intensywnych treningów.

Niedawno Różalski ponownie pokazał na swoim facebookowym profilu fragment tarczowania. Tym razem do opisu został jednak dołączony opis. Mianowicie zawodnik odniósł się w nim do tego, co ma się wydarzyć po jego śmierci.

Kiedy umrę spalcie moje ścierwo,
Nie po to całe życie zapie….m,
Żeby na sam koniec wp….y
Mnie robaki,a prochy niech ktoś rozrzuci ze szczytu Kasprowego Wierchu.
Nigdy tam nie byłem,po górach chodzić niezwyczjny,ale kocham te piękne widoki. (pisownia oryginalna)

Kiedy umrę spalcie moje ścierwo,Nie po to całe życie zapie….m,Żeby na sam koniec wp….y Mnie robaki,a prochy niech ktoś rozrzuci ze szczytu Kasprowego Wierchu.Nigdy tam nie byłem,po górach chodzić niezwyczjny,ale kocham te piękne widoki.@ihsteam , @extremehobbytm , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions ,@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke,@tattoocream.pl ,

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Środa, 12 lutego 2020