MMA PLMarcin Różalski„Różal” zapowiada powrót do walk: Wracam, bo się hajs skończył i potrzebuję na nowe tatuaże

„Różal” zapowiada powrót do walk: Wracam, bo się hajs skończył i potrzebuję na nowe tatuaże

Foto: facebook.com/Marcin Różalski

Marcin Różalski (7-4) coraz bliżej powrotu do zawodowego pojedynku. Zawodnik potwierdził doniesienia na swoim facebookowym profilu, w swoim stylu atakując także antyfanów.

O powrocie Różalskiego do kontynuowania kariery mówi się już od jakiegoś czasu. Takie znaki dawał sam fighter, regularnie wstawiając na swoim fanpejdżu fragmenty z treningów. Cenny głos w sprawie miał także menadżer “Różala”, gdyż powiedział on o powrocie swojego podopiecznego na zawodowy ring.

Kolejna walka 41-latka jest już w zasadzie formalnością. Do całego tematu oficjalnie odniósł się sam zainteresowany, potwierdzając wcześniejsze plotki. Były mistrz KSW w wadze ciężkiej dał bowiem do zrozumienia, iż jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego, w 2020 będzie można zobaczyć go w rywalizacji.

Podczas ogłoszenia “Różal” nie powstrzymał się od “zaczepienia” swojego grona antyfanów. We wpisie dołączonym do materiału wideo zawodnik napisał następujące słowa:

Wyprzedzając zawistne kur….y,tak wracam bo się hajs skończył i nie mam na nowe tatuaże,na kur…y i na koks,starcza mi tylko na tajski boks. (pisownia oryginalna)

Dobrze ,że tarcz nie oddaje,a Kamil jest lżejszy to można pofisiować i po esiesiować.W kategorii dla zainteresowanych tak,w tym roku na 99,99999 Pisanka porozbija Swoją chamską i wredną mordę,ale i mam nadzieję,że ten kto stanie naprzeciw też kilka razów otrzyma.Co,gdzie i jak w odpowiedniej chwili się dowiecie.Ci,którzy są blisko i w temacie wiedzą,a.res,ta niestety musi poczekać.99,99999 bo zawsze.mogę umrzeć do czasu bitki,albo.piorun je….e w ziemie i zakończy panujący syf.Wyprzedzając zawistne kur….y,tak wracam bo się hajs skończył i nie mam na nowe tatuaże,na kur…y i na koks,starcza mi tylko na tajski boks.Dla Miłych i Szanownych,którzy służą dobrym słowem,zapytują,czy jeszcze się pogimnastykuję,życzą wszystkiego dobrego itp informuję,że życie jako reżyser życia znów zaskoczył.Napisał historię,która suma sumarum jest fajną historią,w jakiś sposób ciągiem dalszym,zatoczeniem koła,a może zupełnie czymś nowym.Za chwile się okaże.Tak,czy siak jest dobrze i miejmy nadzieję,że tak już zostanie.@ihsteam , @extremehobbytm , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions ,@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke @tattoocream.pl

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Środa, 26 lutego 2020

Na razie nieznane są żadne szczegóły dotyczące kolejnego starcia płocczanina. Nie wiadomo zatem, czy 41-latek wróci do zmagań w MMA, czy ponownie skupi się on na kickboxingu. Tajemnicą pozostaje również przeciwnik Różalskiego.