MMA PLFAME MMARóżal w FAME MMA? Menadżer potwierdza propozycję walki z mocnym rywalem!

Różal w FAME MMA? Menadżer potwierdza propozycję walki z mocnym rywalem!

Foto: sport.pl

Choć kariera byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Marcina Różalskiego (6-4) pozostaje zawieszona, to ciągle jest on na tyle rozpoznawalną postacią, że różne organizacje mieszanych sztuk walki wykazują zainteresowanie jego angażem.

Jedną z nich jest organizacja FAME MMA, która przygotowała ofertę sportowej walki dla “Różala”, co w programie W narożniku na MMArocks.pl potwierdził menadżer zawodnika Artur Ostaszewski.

Różal w przeszłości był komentatorem FAME MMA i zna tę organizację bardzo dobrze. Teraz miałby spełnić inną rolę w poznańskiej organizacji – rolę zawodnika, który sprowadzi przez ekrany nową, bardziej ortodoksyjną część fanów mieszanych sztuk walki w Polsce.

Artur Osteszewski z grupy Shocker MMA przyznał, że nie miałby problemu z zakontraktowaniem Różalskiego w FAME MMA:

“Myślę, że nie można się zamykać. Fame wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z youtuberami. Ja uważam tak. Jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca, nie ma żadnego problemu.”