Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBez kategorii“Różal” trenuje w Chinuk Gym

“Różal” trenuje w Chinuk Gym

     img_1526.jpg

Marcin Różalski, wraz z menadżerem Tadeuszem Kopcińskim, zostali zaproszeni do Mińska do klubu "CHINUK", z którego wywodzi się Aleksiej Ignaszow. Nasz zawodnik trenował pod okiem jednego z najlepszych trenerów, wielokrotnego mistrza świata, Dmitrija Piasetskiego. Pobyt na Białorusi umożliwił Marcinowi sparowanie z bardzo dobrymi zawodnikami, jakich próżno by szukać w Polsce, m.in. ze znanymi z występów w K-1 Siergiejem Gurem (sparing na fot.) i Jewgienijem Orłowem.
Jak sami mówią ludzie z Teamu Różala, ”Siergiej dał się poznać jako bardzo fajny facet. Zaopiekował się naszą ekipą, woził prywatnym samochodem. Podczas wspólnej kolacji okazał się człowiekiem z olbrzymim poczuciem humoru.Podczas sparingów i konsultacji bardzo chętnie pomagał Różalowi, podpowiadał i chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem.”
Dmitrij udzielił Marcinowi wielu cennych wskazówek jak walczyć z Garym Turnerem. Wyprawa ekipy do Mińska na pewno dała Różalowi bardzo dużo. Również menadzer Tadeusz Kopciński nawiązał tam dobre kontakty i jest nadzieja na współpracę z Chinukiem w przyszłości. Wielce prawdopodobne jest to, że zawodnicy z Białorusi będą walczyć na turniejech organizowanych przez Tadeusza Kopcińskiego w Polsce.


Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis