MMA PLBez kategoriiRóżal potraja stawkę za wydanie zwyrodnialca, który katował i zakopał żywcem psa

Różal potraja stawkę za wydanie zwyrodnialca, który katował i zakopał żywcem psa

Foto: Marcin Różalski
Foto: Marcin Różalski

Byłemu mistrzowi wagi ciężkiej Marcinowi Różalskiemu (7-4) zależy na schwytania sprawcy skatowania psa. “Różal” potroił właśnie wyznaczoną nagrodę!

Kilka dni temu Biuro Ochrony Zwierząt poinformowało o znalezienia małego pieska Oliego. Pies ten został pobity i zakopany żywcem. Na zakopane zwierzę natrafił w lesie mieszkaniec miejscowości Borowiec w gminie Siedlisko (woj. lubuskie). Z ziemi wystawała jedynie głowa.

2-letni pies miał rany głowy. Konieczna była amputacja oka. Biuro Ochrony Zwierząt zbiera wpłaty na leczenie zwierzaka. Wolontariusze wyznaczyli również nagrodę za ujęcie sprawcy w wysokości 5 tys. zł.

Na całą sprawę zareagował również Marcin Różalski. Zawodnik jest wrażliwy na cierpienie zwierząt. Wielokrotnie pomagał choćby koniom, które pierwotnie miały trafić do rzeźni. “Różal” zaproponował 10 000 zł za wskazanie osoby, która dopuściła się tego strasznego czynu.

Sprawca wciąż się nie odnalazł, w związku z czym Różalski… potroił stawkę. Teraz zawodnik oferuje już 30 000 zł za pewną informację o zwyrodnialcu.

“BAAAAARDZOOOOOO WAAAAAŻNEEEEE.

Nadal zwyrodnialca chronicie,który okaleczyl psiaka?
Brawo,no to proszę,są wspaniali Ludzie,którzy również dali 10000 za za 100%,prawdziwy, anonim.Teraz walka z czasem,żeby spotkać się z tym czymś szybciej,niż szybko i porozmawiać o nawróceniu się,zanim zaczną z nim rozmawiać organy ścigania.
Na stole leży 30000 polskich złotych za 100%,prawdziwą informację.
Może lepiej sam sie zglos ……u,bo za taką kwotę.mysle,że własna matka cię wyda.
Gwarancja pieniążków 100%”

BAAAAARDZOOOOOO WAAAAAŻNEEEEE.Nadal zwyrodnialca chronicie,który okaleczyl psiaka?Brawo,no to proszę,są wspaniali…

Opublikowany przez Marcin Różal Różalski Czwartek, 10 stycznia 2019

W poszukiwania sprawcy zaangażował się również choćby Jan Błachowicz (23-7), który już 23 lutego stoczy swój kolejny pojedynek w oktagonie UFC. Rywalem “Cieszyńskiego Księcia’ w walce wieczoru UFC on ESPN+ 3 w Pradze będzie Brazylijczyk Thiago Santos (20-6).

Proszę Was o pomoc🙏Piesek Oli został pobity i zakopany żywcem przez jakiegoś ch…(nie będę przeklinał żeby nie…

Opublikowany przez Jan Blachowicz Wtorek, 8 stycznia 2019