MMA PLMarcin RóżalskiRóżal ostro o Oświecińskim. Przestrzegali go przed tą…

Różal ostro o Oświecińskim. Przestrzegali go przed tą…

Różal ostro o Oświecińskim. Artur Ostaszewski jest menadżerem wielu czołowych polskich zawodników MMA. Swego czasu, w jego teamie był też Tomasz Oświeciński, który jednak oszukał go na pieniądze. Całą sprawę skomentował Różal.

Różal ostro o Oświecińskim

Jeszcze wczoraj na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że Tomasz Oświeciński nie rozliczył się ze swoim managerem Arturem Ostaszewskim i sprawa trafiła do sądu. Menadżer o całej sytuacji opowiedział w programie Oktagon live.

Różal ostro o Oświecińskim

Do całej sytuacji odniósł się także Marcin “Różal” Różalski, który jest przyjacielem Ostaszewskiego. Przedstawił on całą sytuację ze swojego punktu widzenia dotyczącą sporu pomiędzy jego menadżerem a Oświecińskim (pisownia oryginalna).

Poruszę pewną kwestię,która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem.Jest na świecie naprawdę kilka osób,które są moimi Przyjaciółmi i pieniądzę z Nimi też zarabiam.Pieniądzę Nas nie poróżniły i powiedzenie,że przyjaźń i pieniądzę nie idą w parze w Naszym przypadku nie ma miejsca bytu.
Artur był też menadżerem pewnej…..Mimo,że Wszyscy Go przestrzegali przed tą….,to On jednak dał szanse,dopuścił za blisko Siebie.Najnormalnie w świecie zaufał i dał się oszukać.Uwierzył w przemianę tej…,która robiła kiedyś przestępstwa,lansowała się na wielkiego gagstera,a w sytuacji groźby siedzenia długiego wyroku w więzieniu podał wszystkich swoich wspołników,naopowiadał kłamst,żeby tylko zmniejszyć wyrok.Taki to charakterny typ.Dla Ludzi nie mających nic wspólnego ze światem przestępczym jest bohaterem.Naprawił się,odpokutował wyrządzone krzywdy i uczynione zło,a na dodatek wsadził do więzienia bandytów.Nie,kolejny oszust,kłamca,który oszukał wszystkich do okoła,żeby uratować swoją dupę.Ci co go złapali i sądzili o tym wiedzieli,ale dzięki jego zeznaniom skazano więcej Ludzi niż mieliby skazać tylko jego i co?Zmiana,naprawienie się metamorfoza?W życiu,mamy tego przykład.Oszukał na pieniądzę jedyną Osobę ze środowiska,która do końca z nim była mimo ostrzeżen,że coś takiego może nastąpić.Pomijam fakt,że takich osób jest więcej,które oszukał na to,czy na tamto.Nie jest tak świętoszkowaty i naprawiony jak się kreuje w mediach,w sepektaklach i Wszyscy o tym wiedzą.Nikt za ucho nie wytarmosi bo naprawiomy od razu złoży zawiadomienie,ale jemu oszustwa nadal przychodzą łatwo jak widać i bez krempacji nawet wobec Osób oddanych.
Przestrzegam Wszystkich baczcie kogo macie za bliską osobę,żeby i was nawrócony nie oszukał

Poruszę pewną kwestię,która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem.Jest na…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Piątek, 1 maja 2020
Jak wygląda spór pomiędzy menadżerem a Oświecińskim?

Menadżer oskarża Oświecińskiego o nie wypłacenie należności. Mówił wczoraj o tym w programie Oktagon Live.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis