„Różal” oferuje dużą nagrodę za wskazanie kolejnego zwyrodnialca, który skatował psa

Foto: Marcin "Różal" Różalski
Foto: Marcin "Różal" Różalski

Dwa miesiące temu głośno w mediach było o  sprawie skatowanego psa znalezionego w lesie. Wtedy Marcin „Różal” Rózalski (7-4) zaoferował nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych za wskazanie sprawcy.  Teraz sytuacja niestety się powtarza…

W poprzedniej sprawie niestety nie udało znaleźć sprawcy. Tym razem do okrutnego czynu doszło w Płocku, gdzie spacerowiczka znalazła martwego psa na brzegu Wisły. Zwierzęciu skrępowano nogi i utopiono je w rzecze.

Tak na tę informację zareagował w mediach społecznościowych Marcin Różalski.

„No to start intetnetowi ,zabojcy,okrutnicy,fantasci co to byscie nie zrobili itp,itd.Ostatnio bylo 30000 zl za wskazanie k…..y i co,i c….j.Teraz bedzie tak samo,a napewno ktos zna tego c….a.Ile dzis dostalem juz wiadomosci zrob cos z tym k….m,a ja to bym go z…..ł itp,itd.Nie podniecajcie sie tak za klawiatury,tylko ruszcie dupy i zadzialajcie,a ci co wiedza kto,co i jak jesteście takimi samymi k…..i.Pewnie bede was c…..e mijał i nigdy nie dowiem sie,ze to wy ale tak to jest niestety poukładane.Ta bezsilność.Czasem czlowiek sie dziwi,ze dzieja sie takie rzeczy,ale d,iecinw s,kolach maja byc uczone walenia konia,sukiennicy w czatnychnszmatach hwalca dzieci isa bezkarni.Patriotow wyzuwaja od faszystow,a bakobrodzi dojezdzac Nas chca.Pe….a nazwiesz p….al i masz paragraf,a on nazwie mnie faszusta i oki.
Nie dziwi nic.
Za wskazanie tego k…..y bedzie duza nagroda i tak nic z tego nie bedzie,ale nadzieja umiera ostatnia”

No to start intetnetowi ,zabojcy,okrutnicy,fantasci co to byscie nie zrobili itp,itd.Ostatnio bylo 30000 zl za wskazanie…

Opublikowany przez Marcin Różal Różalski Wtorek, 12 marca 2019

„Różal” to były kickbokser i zawodnik MMA. Znany jest m.in z występów w Federacji KSW, w której w 2017 roku zdobył pas kategorii ciężkiej. Na początku marca zawodnik poinformował o zakończeniu sportowej kariery.