MMA PLArtur SzpilkaRóżal oraz Materla skomentowali oplucie hejtera przez Szpilkę

Różal oraz Materla skomentowali oplucie hejtera przez Szpilkę

Wczoraj podczas gali w Pionkach doszło do niespotykanego incydentu. Artur Szpilka spotkał swojego hejtera, twórcę konta twiterowego Ajtuj Szminka, po czym splunął mu w twarz.

Od wczoraj intenet wrze. Sytuacja spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony kibiców. Boksera popiera w tym co zrobił bardzo dużo osób, bo fala hejtu internetowego przybiera na sile, ale są też tacy, którym to zachowanie się bardzo nie spodobało.

Różal oraz Materla skomentowali oplucie hejtera przez Szpilkę

W całej sprawie głos zabrali też najblizsi znajomi Szpilki. Mowa tutaj o Michale Materli oraz Marcinie Różalskim. Poniżej prezentujemy co zawodnicy MMA mieli do powiedzenia po tym incydencie.

Marcin “Różal” Różalski:

Witam.
Zaraz nastąpi duża weryfikacja lubiących mój inst i fejs.Jeżeli komuś nie podoba się fakt,że Artur jest moim Kolegą,stoję za Nim i ktoś chce pisać głupie teksty,to od razu niech odlubi moje stronki i daruje sobie mundrkowanie bo z miejsca zostanie usunięty i zablokowany.Jeżeli nie podoba Ci się moje koleżeństwo z Arturem,ale inne rzeczy Ci nie przeszkadzają to uszanuj to, zignoruj ten post i się nie wypowiadaj.Można kogoś lubić,lub nie,można pisać w necie tzw konstruktywną krytykę,choć też nie jestem za tym i ja tego nie robię,a jak coś mnie nie interesuje to omijam,ale ubliżanie,uwłaczenie adresatowi,a już nie daj co Rodzinie to jest niżej niż gówno.Artur wczoraj pokazał,że w necie nie jesteś anonimowy(ja wiem o tym już od dawna),a życie pisze scenariusze i nie wiesz co ci jest pisane,Nagle trafiasz na Osobę,którą obrażałeś i co,sraka?Miałem kilka takich sytuacji również w życiu.Typki co najmniej dziwnie się czuli na takim spotkaniu i po nim.Szczęście tylko,że Artur jest jednak opanowany mimo wszystko i było to miejsce publiczne.Na żywo nie był już taki ostry i bystry jak woda w klozecie ów typ.Dzisiejsze czasy są dnem jak widać,w internecie jest mnóstwo podobnych typów jak ten,który ubliżał Arturowi.Każdy musiał się borykać z takim…Tego dostała karma.Teraz wszędzie Artur zły i pomyje lecą,że źle itp,a media mają chwytliwy temat,choć znają dobrze sprawę i zjawisko hejtu.A jakbyście spotkali swojego obrażającego?Tak wiem,wy byście rozmawiali,cywilizowani jesteście.Artur łysy,głupi,bokser co Mu nie wyszło i wylewa flustracje za krytykę.Artur był,jest i bedzie moim Kolegą.Pomagał Nam nawet gdy się jeszcze dobrze nie znaliśmy.Tak,jestem taki sam,albo i gorszy.Zaraz napiszą,że cham,prostak,nationalista,homofob to co się dziwić,że wspiera Artura.Wolę jednego,szczerego,prawdziwego Kumpla,na którego zawsze można liczyć,a nie stado nieznanych typów komentujących wszystko,nic im nie pasujące.Nie potrafiące dojśc do czegoś,ale gdy trzeba pomocy to ich nie ma.Nie zawsze się z Arturem zgadzam,ale tu w pełni Go popieram i niech da to do myślenia tym co potrafią tylko obrażać i ubliżać w necie.
Pozdrawiam tych co z Nami po jednej stronie barykady.Moc Siła i Honor.

Witam.Zaraz nastąpi duża weryfikacja lubiących mój inst i fejs.Jeżeli komuś nie podoba się fakt,że Artur jest moim…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Sobota, 11 lipca 2020

Michał Materla:

Na krzywdę – zawsze odpowiadamy wsparciem ! Na szacunek zawsze odpowiadamy szacunkiem ! Na bezczelne zachowania – zawsze odpowiemy pogardą ! Nie ma i nie może być pozwolenia żeby anonimowi hajterzy robili sobie dobrze przed komputerami bez świadomości że przyjdzie dzień w którym spotka ich KARMA ! Żarty w stosunku do Artura i jego rodziny poszły za daleko a ich twórca robi dzisiaj z siebie ofiarę ! Spotkało go dużo mniej niż sobie zasłużył . #stophejt

A jakie jest wasze zdanie na temat tej sprawy? Hejterzy powinni pozostać bezkarni? Czy jednak od czasu do czasu należy im się jakaś “kara” za niepochlebne komentarze?

Zobacz także:

Co Artur Szpilka zrobił z hejterem na gali w Pionkach?

Bokser spotkał tam twórcę kanału Ajtuj Szminka. Nie skończyło się to dla niego zbyt przyjemnie.

Kiedy odbędzie się KSW 53?

Największa europejska organiacja MMA już dzisiaj wraca z galą po pandemii. Wyniki będzie można śledzić tutaj.