MMA PLBabilon MMARóża Gumienna poznała rywalkę na Babilon MMA 19

Róża Gumienna poznała rywalkę na Babilon MMA 19

Foto: Facebook/ Róża Gumienna

Róża Gumienna poznała rywalkę na Babilon MMA 19. Już 12 lutego odbędzie się gala Babilon MMA 19. Podczas tego wydarzenia dojdzie do pojedynku kobiet, w którym Róża Gumienna (3-0-0, 2 KO, 1 SUB) zmierzy się z Ekateriną Shakalovą (3-1-0, 1 KO, 1 SUB).

Gumienna 12 lutego ponownie zawita w klatce Babilon MMA, gdzie zmierzy się z Shalakovą. W ubiegłym roku pochodząca z Wrocławia zawodniczka stoczyła trzy pojedynki – dwa w MMA oraz jeden w boksie.

Róża Gumienna poznała rywalkę na Babilon MMA 19.

Walkę w formule MMA z Aldiną Seferovic wygrała w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. We wrześniu podczas gali Babilon MMA 16 błyskawicznie, bo już w pierwszej rundzie, rozprawiła się z Magdaleną Rak. Z końcem roku podczas Polsat Boxing Night 9 zaliczyła debiut w bokserskim ringu, gdzie większościową decyzją sędziów przegrała z Ewą Piątkowską.

Pochodząca z Ukrainy 23-latka to utalentowana mistrzyni świata w grapplingu. Dla Ukrainki walka z Gumienną będzie debiutem w organizacji Babilon MMA. Jej poprzednimi rywalkami były Anna Bidenko, Daria Chibisova, Zoya Litvinenko oraz Marina Stakhalskaya.

W walce wieczoru lutowej gali zobaczymy dwóch młodych przedstawicieli kategorii ciężkiej. Kevin Szaflarski stawi czoła Filipowi Stawowemu.

Babilon MMA 19: Róża Gumienna zmierzy się z Ekateriną Shakalovą

[informacja prasowa Babilon MMA]

Zobacz także:

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!

Youtuber o walce z Benem Askrenem: Znokautuję go szybciej niż zrobił to Masvidal

Popularny amerykański youtuber Jake Paul wypowiedział się o walce z Benem Askrenem, byłym mistrzu ONE FC i byłym zawodniku UFC, z którym zmierzy się w walce w formule bokserskiej.