MMA PLBoksRoy Jones Jr w formie. Moc ciosów legendy robi wrażenie!  [WIDEO]

Roy Jones Jr w formie. Moc ciosów legendy robi wrażenie!  [WIDEO]

Już dwunastego września dojdzie do starcia legend w boksie. Będzie to powrót wielkich nazwisk. Tym razem mamy wideo z treningów Roya Jonesa Jr. (66-9, 47 KO), który zmierzy się z Mike Tysonem (50-6, 44 KO).

51-latek zawodową karierę skończył w 2018 roku. Na Florydzie po dziesięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Scotta Sigmona. Roy zakończył rywalizację po czterech zwycięstwach z rzędu. Były to walki z rywalami, którzy nie należeli już do poważnych w kontekście notowań bokserskich rankingów. Nie mogło być inaczej, gdy mieliśmy chwilę grozy w Rosji. Roy w czwartej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Enzo Maccarinelli. Po tej walce nie było mowy już o rywalach z wyższej półki.

Roy Jones Jr. dalej mocno bije! Będzie nokaut?

Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO) szlifuje formę przed swoim powrotem na ring. Amerykanin pokazał moc na tarczach. Trzeba przyznać, że były Mistrz Świata wielu kategorii wagowych mimo 51 wiosen dalej robi wrażenie.

Aż pięćdziesiąt dolarów będzie kosztowało kibiców widowisko, które czeka nas już we wrześniu. Główną atrakcją jest oczywiście starcie legend. Wyniku PPV możemy spodziewać się dobrego, bo w karcie ma się też pojawić starcie popularnego youtubera – co ostatnio pokazało duży potencjał takich zestawień

Zawodnicy ery Tysona słysząc o jego pomyśle podchwycili całe zamieszanie. Mowa tutaj o Evanderze Holyfieldzie, Riddicku Bowe, a nawet Andrzeju Gołocie. Wszyscy są gotowi wrócić do rywalizacji, aby zmierzyć się z powracającym Tysonem. Ostatni wspomniany nasz reprezentant deklarował, że potrzebuje trochę czasu i jest gotowy na wielki rewanż nawet jeśli będzie to starcie pokazowe.

Zobacz także:

Wojciech Gola ma pomysł z kim zmierzyć się w następnej walce! Zaskoczeni?

Włodarz FAME MMA wystąpił podczas ostatniej edycji. Pokazał się na niej z efektownej strony

Calderwood nie będzie dobrze wspominać ostatniej walki! Wróci jeszcze w starciu z czołówką?

Reprezentantka Szkocji wystąpiła na sobotniej gali UFC. Była to zaskakująco szybka przegrana