MMA PLRCCRousimar Palhares pada pod gradem ciosów na RCC 5 w Jekaterynburgu [WIDEO]

Rousimar Palhares pada pod gradem ciosów na RCC 5 w Jekaterynburgu [WIDEO]

Rusimar Palhares (19-10-1) nie zaliczy do zbyt udanych występu na gali RCC 5 w Jekaterynburgu. Popularny “Pniak” został znokautowany już w pierwszej rundzie.

Rywalem Brazylijczyka był Georgiy Kichigin (20-5). Kazach to mistrz kategorii półśredniej organizacji Fight Nights Global. Od początku pojedynku to Kichigin dominował w stójce. Palhares z kolei próbował przenosić walkę do parteru. Brazylijski zawodnik dał się zepchnąć pod siatkę, gdzie padł na deski po nawałnicy ciosów ze strony Kazacha. Sędzia miał jeszcze chwilę wątpliwości, jednak ostatecznie zdecydował się na przerwanie pojedynku.

CAŁA WALKA

To kolejna z rzędu porażka Palharesa. Poprzednio na Fight Nights Global 85 w zaledwie 58 sekund znokautował go Aliaskhab Khizriev (10-0). “Pniak” zyskal złą sławę na świecie z racji przeciągania dźwigni, które skutkowały w przeszłości kontuzjami jego rywali. Polscy fani kojarzą go dodatkowo z pojedynku z Michałem Materlą (27-6) na KSW 36. Polak znokautował go wtedy w drugiej rundzie walki.

Kichigin natomiast kontynuuje swoją znakomitą serię. Mistrz FNG ostatniej porażki doznał w 2014 roku. Od tego czasu wygrał 14 kolejnych pojedynków. Choć tym razem wygrał przez techniczny nokaut to dysponuje przede wszystkim świetnymi umiejętnościami w parterze. W całej karierze aż 16-krotnie poddawał rywali.