MMA PLGamrotRosyjskie media podważają zwycięstwo Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem!

Rosyjskie media podważają zwycięstwo Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem!

Jak się okazuje rosyjskie media podważają sobotnie zwycięstwo Mateusza Gamrota (21-1) w Las Vegas. Polak odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Warto zaznaczyć, że reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru w organizacji UFC.

Gamrot

To był bardzo trudny pojedynek. Zawodnik z Armenii wyprowadzał dużo kopnięć na tułów czym robił wrażenie. Gamrot dopiął swego i zdobywał obalenia, ale nie mógł na długo ustabilizować pozycji. Był moment, gdy ”Gamer” wszedł zza plecy, ale rywal świetnie się bronił. Po 5-rundach ogłoszono zwycięstwo Polaka po jednogłośnej decyzji sędziów.

Rosyjskie media podważają!

Tak to prawda! Rosyjskie media podważają decyzje sędziów po walce Mateusza Gamrota (21-1) z Armanem Tsarukyanem (18-3).

W mediach pojawiła się punktacja dziennikarzy i ekspertów (takich portali/stron jak Sherdog, Bloody Elbow czy MMA Junkie). Tym samym w rosyjskich mediach grzmią tytuły typu ”większość renomowanych dziennikarzy uważa, że Gamrot przegrał” – powołując się na dziennikarzy i ekspertów.

Sami zobaczcie jak to widzieli dziennikarze i eksperci:

Zobacz także:

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis