MMA PLFreak Fight”Rosyjski Popey” ma coraz większe problemy! Lekarz: On może umrzeć!

”Rosyjski Popey” ma coraz większe problemy! Lekarz: On może umrzeć!

Kirill Tereshin ma jeszcze większe problemy! Nie tak dawno informowaliśmy, że podczas pojedynku Rosjaninowi pękły bicepsy. Teraz grozi mu śmierć o czym poinformował lekarz. 

Popey

25-latek swoją popularność zdobył poprzez ogromne bicepsy. Warto zaznaczyć, że pięć lat wcześniej zaczął wstrzykiwać w bicepsy olej o nazwie synthol.

Kirill Tereshin ma dużo problemów ze zdrowiem. Rosjanin po ostatniej walce w MMA trafił do szpitala. Jego mięśnie pękły. Tereshin postanowił podjąć ryzyko choć w jego przypadku mieszane sztuki walki nie były dobrym rozwiązaniem – co tylko potwierdziła aktualna sytuacja.

”Rosyjskiego Popeya” czekają następne operacje!

Kirilla Tereshina czeka trzecia skomplikowana operacja. Musi się ona odbyć szybko, bo w innej sytuacji ”Rosyjskiemu Popey’owi” grozi śmierć. Przez aktualną sytuację z Covid-19 termin zabiegu się opóźnia.

Tereshin skomentował całą sytuację i nie ukrywa, że pojawia się u niego duży strach.

Powiększyłem ramiona, gdy miałem 20 lat z powodu własnej głupoty. Nie myślałem o konsekwencjach. Bardzo się boję. Powinienem o tym pomyśleć wcześniej.

Chirurg Dmitry Melnikow zapewnia, że jak najszybciej musi dojść do trzeciej operacji, bo Krillowi grozi śmierć.

Toksyczna substancja znajdująca się przez długi czas w organizmie może wywołać problemy nerek i doprowadzić do śmierci.

Zobacz także:

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych! Co wy na to?

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis