MMA PLBoksRosyjski pięściarz ciężko raniony! Była to walka o życie z wielkim niedźwiedziem!

Rosyjski pięściarz ciężko raniony! Była to walka o życie z wielkim niedźwiedziem!

To są historie niczym z filmu, ale są prawdziwe! Ilja Miedwiediew rosyjski pięściarz walczył o życie w starciu z ogromnym niedźwiedziem. Bokser został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale według lekarzy jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Miedwiediew na swoim koncie ma spore sukcesy. Ilja w 2019 roku w kategorii do 64 kilogramów został złotym medalistą bokserskich mistrzostw armii rosyjskiej.

Walka o życie!

Tak to wyglądało w przypadku Ilja Miedwiediewa. Pięściarz wraz z kolegą łowił ryby nad rzeką Irtysz. W pewnym momencie przed nimi pojawił się ogromny niedźwiedź. Niestety kolega Ilja – Wiaczesław Dudnik zginął na miejscu.

Ilja oddał parę strzałów z pistoletu. Zraniony niedźwiedź był dalej niebezpieczny i atakował z dużą mocą pięściarza. Miedwiediew miał świadomość, że jest to już walka o życie. Ostatecznie nożem zdołał zabić niedźwiedzia.

Z daleka całą sytuację widział inny rybak – Denis Czebotar, który natychmiast ruszył z pomocą. Denis wciągnął ciężko rannego kolegę na łódź i przetransportował go do szpitala. Ilja został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale według lekarzy jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! Kto następny?

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! 30-latek otrzymał już datę oraz rywala, z którym zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku.

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4! Kto będzie górą?

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.