MMA PLMMARosyjski mistrz stoczy ostatni pojedynek! Później czeka go walka na froncie wojennym!

Rosyjski mistrz stoczy ostatni pojedynek! Później czeka go walka na froncie wojennym!

Vladimir Mineev (16-1-1) ma stoczyć jeszcze jeden pojedynek przed wysłaniem na front. Mistrz organizacji AMC Fight Night został powołany do wojska w ramach częściowego rozkazu mobilizacyjnego prezydenta Rosji – Władimira Putina.

Mineev

Warto zaznaczyć, że 32-latek to świetny zawodnik MMA, ale również fighter mający za sobą duże sukcesy w kick-boxingu. Rosjanin ostatnie starcie odnotował szesnastego września, kiedy w K-1 zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW – Erko Junem.

Co ciekawe reprezentant Bośni i Hercegowiny zaprezentował się w tej walce naprawdę dobrze. Jun był spisywany na straty w walce z faworyzowanym Mineevem. Walka zakończyła się wygraną Vladimira po decyzji sędziów. 

Sami zobaczcie jak zaprezentował się Jun:

Mineev stoczy jeszcze jedną walkę!

Vladimira Mineeva czeka jeszcze jedna walka w formule K-1 przed wysłaniem na front. Taką wiadomość ogłosił wieloletni promotor Rosjanina – Kamil Gadzhiev.

Obiektywnie rzecz biorąc, przed wstąpieniem do armii, Vladimir Mineev będzie mógł walczyć tylko zgodnie z zasadami kickboxingu. Jest ona zaplanowana na 18 listopada i odbędzie się w Moskwie, w CSKA Arena. Mineev będzie walczył z Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem. Myślę, że stawką walki będzie pas FKR (Rosyjska Federacja Kickboxingu) Pro. Wierzę, że wielu zawodników, którzy są znani z występów w innych sportach, może wziąć udział w tym turnieju kickboxingu w Moskwie.

Mineev jest byłym spadochroniarzem, który przez kilka lat służył w rosyjskim wojsku. Brat wspomnianego Vladimira – zginął walcząc podczas inwazji Rosji na Ukrainę – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Zobacz także:

Najman odpowiada Omielańczukowi: Jestem gotowy na 2 vs 1, ale to Ty sobie weź Jóźwiaka! Widzieliście?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” postanowił na swoim kanale YouTube odnieść się do ostatniej wypowiedzi Daniela Omielańczuka. Najman zapewnił, że jest gotowy na walkę 2 vs 1, ale to on ma w tej sytuacji warunek…

Piotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż! To strzał w dziesiątkę?

Popularny freak fighter – Piotr Szeliga, który w pewnych gronach nazywany jest “Prokuratorem” zrobił sobie nowy tatuaż! Dość powiedzieć, że kontrowersyjny, to nic nie powiedzieć! Czy taka dziara to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis