MMA PLBellator“Rosyjska Ronda” w Bellatorze! Podpisała długoterminowy kontrakt!

“Rosyjska Ronda” w Bellatorze! Podpisała długoterminowy kontrakt!

Foto: Sherdog.com

Irina Alekseeva znana jako “Rosyjska Ronda” w Bellatorze! Rosjanja zdecydowała się podpisać kontrakt zawodniczy z drugą największą organizacją MMA w Stanach Zjednoczocnych.

Alekseevea ma 30 lat i za sobą 4 zawodowe walki. Jej rekord na ten moment wynosi 3-1.

“Rosyjska Ronda” w Bellatorze! Podpisała długoterminowy kontrakt!

“Rosysjka Ronda” występuje w wadze muszej. Jest ona trzykrotną srebrną medalistką mistrzostw Rosji w judo oraz złotą medalistką mistrzostw Rosji i Europy w Sambo.

30-latka do Bellatora dołącza mając rekord 3-1 i po przegranej w grudniu 2019 roku z Liliyą Kazak na gali ProFC. Rosjanka przegrała tamtą walkę decyzją sędziów. Wcześniej pokonywała ona trzy inne przeciwniczki. Zawsze przed czasem – raz przez TKO, drugi raz przez rezygnację rywalki z kontynuowania pojedynki, a trzeci raz przez poddanie balachą.

Czy według Was Alekseeva zwojuje Bellatora?

Zobacz także:

Anthony Pettis w PFL! Może zawalczyć z Marcinem Heldem w ramach turnieju wagi lekkiej!

To już oficjalna wiadomość! Anthony Pettis w PFL! Były mistrz UFC i WEC nie szukał długo zatrudnienia po zakończeniu kontraktu z organizacją Dany White’a .

Martin Lewandowski o ostatnich dwóch galach UFC: Nie było tam nic fajnego!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził, że miał okazję oglądać ostatnie dwie gale największej organizacji na świecie. Jeden z właścicieli KSW przyznał, że nie były to dla niego wydarzenia pełne emocji.

Tyson zabrał głos po przegranej na GROMDZIE! Jeszcze zaskoczy?

Są pierwsze słowa ”Tysona” po przegranej na GROMDZIE. Krystian Kuźma w finałowym pojedynku zmierzył się z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.