MMA PLPunch DownRosyjska legenda policzkowania Vasilii Kamotskii uczestnikiem PunchDown 3!

Rosyjska legenda policzkowania Vasilii Kamotskii uczestnikiem PunchDown 3!

Foto: Zabi Yusufi on Twitter

Jedna z największych światowych sław turniejów w policzkowaniu weźmie udział w PunchDown 3. Jednym z uczestników będzie bowiem sam Vasilii Kamotskii.

Rosyjski rolnik zasłynął z niesamowicie mocnego uderzenia. Trafiając rywali z tzw. “liścia” niejednokrotnie doprowadzał ich do nieprzytomności.

Witamy na pokładzie PunchDown Vasilia Kamotskiego @vasiliikamotskii Rosyjskiego mistrza 🇷🇺Kto chce zobaczyć Vasilia?😀🖐Gala PunchDown 3 już 07.11.2020.#punchdown3 #vasiliikamotskii

Opublikowany przez PunchDown Środa, 23 września 2020

Kamotskii jest jednym z najpopularniejszych zawodników w policzkowaniu. Prawdopodobnie jeśli kiedykolwiek zdarzyło wam się oglądać nagrania z tego typu zawodów to z dużą dozą prawdopodobieństwa trafiliście właśnie na rosyjskiego olbrzyma. Kamotskii jest m.in. mistrzem Rosji. W grudniu zeszłego roku znalazł jednak pogromcę podczas zawodów w Krasnojarsku.

Tak uderza Vasilii Kamotskii:

Vasilii Kamotskii będzie z pewnością jednym z głównych faworytów trzeciej edycji PunchDown. Podczas zawodów zobaczymy także znanych m.in. z występów w FAME MMA Piotra “Bonusa BGC” Witczaka czy Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Błachowicz typuje jak zakończy się jego walka z Reyesem! Tak będzie?

Jan Błachowicz już w sobotę stanie przed wielką szansą. Polak zawalczy o pełnoprawny pas wagi półciężkiej