MMA PLCiekawostkiRonda Rousey zachwycona balachą na ostatniej gali UFC, pogratulowała zawodniczce

Ronda Rousey zachwycona balachą na ostatniej gali UFC, pogratulowała zawodniczce

Foto: Facebook/Ronda Rousey

Legendarna Ronda Rousey zachwycona balachą, którą oglądaliśmy w miniony weekend na gali UFC w Las Vegas. “Awanturnica”, która w przeszłości znana była z zakończenia walk tą techniką, przesłała gratulacje zawodniczce.

Chodzi o postać Kay Hansen (7-3), która na minionej gali w UFC Apex w Las Vegas poddała balachą Jinh Yu Frey w trzeciej rundzie. Pojedynek ten był częścią karty przedwstępnej.

Ronda Rousey zachwycona balachą na ostatniej gali UFC

20-letnia Hansen jest drugą najmłodszą zawodniczką, która związała się z organizacją UFC. Do największej organizacji MMA na świecie przeszła z Invicty FC.

Hansen nie tylko zrobiła wrażenie poprzez kontrakt z UFC w tak młodym wieku, ale i pokazała się ze świetnej strony w walce w oktagonie. Pod wrażeniem jej balachy była wieloletnia mistrzyni UFC Ronda Rousey, która w przeszłości większość swoich walk wygrywała tą techniką.

Rousey pogratulowała zawodniczce UFC zamieszczając w mediach społecznościowych odpowiednią wiadomość:

“Gratulacje. Czekamy żeby zobaczyć więcej! Niezła balacha!”

Co ciekawe, Hansen przegrywała swoją walkę w stójce. W tej płaszczyźnie jej rywalka wyraźnie nad nią górowała. Ta jednak zdołała ją obalić i znaleźć drogę do poddania w trzeciej rundzie. Pojedynek ten był pierwszym, który stoczyła w oktagonie UFC.

Zobacz także:

Gina Carano szokuje zdjęciem na Instagramie. Przebiła Paige VanZant?

Legendarna zawodniczka MMA Gina Carano szokuje zdjęciem na Instagramie. Amerykanka opublikowała swoje nagie zdjęcie w jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie.

Wyniki gali UFC on ESPN 12

Kolejna gala w UFC Apex w Las Vegas. Wyniki wydarzenia z udziałem Dustina Poiriera i Dana Hookera.

Uczestnik gali na gołe pięści WOTORE stracił ucho w walce ulicznej!

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Norman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego: Chłopak i dziewczyna, obstawiam, że dawcą jest…

Norman Parke ponownie szuka kontrowersji i wyśmiewa Mateusza Gamrota i Borysa Mańkowskiego. Irlandczyk odkopał stare zdjęcie obu zawodników i postanowił poruszyć drażliwy dla wielu temat.