MMA PLConor McGregorRonda Rousey pociesza McGregora: UFC i dziennikarze mają szczęście, że cię mają!

Ronda Rousey pociesza McGregora: UFC i dziennikarze mają szczęście, że cię mają!

Ronda Rousey (12-2) jedna z najlepszych zawodniczek MMA w historii – postanowiła w mediach społecznościowych wesprzeć Conora McGregora (22-6). Irlandczyk nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Były podwójny mistrz UFC przegrał przez nokaut, a teraz doznał poważnej kontuzji (złamanie kości piszczelowej).

34-latka była niekwestionowaną mistrzynią UFC. Rousey to jedna z największych gwiazd w historii organizacji. ”Rowdy” miała ciężkie chwile w swojej zawodowej karierze. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych nie wróciła już na odpowiednie tory i postanowiła zakończyć karierę.

Ronda Rousey wspiera McGregora!

Ronda Rousey (12-2) w mediach społecznościowych postanowiła pocieszyć Conora McGregora (22-6). Irlandczyk docenia zachowanie byłej mistrzyni UFC.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że jak tylko upadłeś to od razu promowałeś następną walkę. Conor, ja na pewno nie pomyślałabym żeby tak zrobić. Inni zawodnicy, UFC i dziennikarze mają szczęście, że Cię mają – napisała Rousey.

Dziękuję za wiadomość Ronda! Bardzo to doceniam – odpisał McGregor.

Zobacz także:

Nie żyje najbardziej doświadczony zawodnik w historii MMA! 44-latek powiesił się w więzieniu! Oglądaliście walki Fultona?

Gazeta ”The Gazette” poinformowała o śmierci Travisa Fultona (255-54-10, 1 NC), który jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem mieszanych sztuk walki w historii!

Znany kick-boxer ostro po przegranej McGregora: Nie żal mi jego połamanej nogi, niech burak wycierpi… Podzielacie opinie?

Uznany kick-boxer w naszym kraju w mocnych słowach skomentował przegraną Conora McGregora (22-6). Irlandczyk w szybkim tempie zdobył wielką popularność i rzeszę fanów, ale również krytyków.