MMA PLUFCRonaldo Jacare Souza kończy karierę! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę w MMA! Brazylijczyk oficjalnie ogłosił już swoją decyzję! Ostatnie walki “Aligator” toczył w organizacji UFC.

Souza to były mistrz wagi średniej organizacji Strikeforce, a ostatnie lata kariery spędził w największej organizacji MMA na świecie – UFC.

Swoją decyzję o zakończeniu sportowej kariery, Jacare ogłosił w rozmowie z brazylijskim portalem Combate.

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem

Ostatnią walką Ronaldo Souzy było starcie z maja tego roku, kiedy to na gali UFC 262 przegrał przez poddanie z Andre Munizem. Porażka ta była jego czwartą z rzędu.

Wcześniej przegrywał także z Kevinem Hollandem, Janem Błachowiczem i Jackiem Hermanssonem.

Souza walczył w UFC od 2013 roku. Przez cały okres swojej zawodowej kariery był w czołówce wagi średniej na świecie. Miał także swój epizod w dywizji półciężkiej, ale wycieczkę do wyższej kategorii wagowej wybił mu z głowy aktualny mistrz Jan Błachowicz wypunktowując go w listopadzie 2019 roku.

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę w MMA mając 41 lat na karku.

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.