MMA PLDon KasjoRomanowski: Udowodnili Wrzoskowi po ch*j się tam pcha jak wygrywa walkę, a go walą w ciula!

Romanowski: Udowodnili Wrzoskowi po ch*j się tam pcha jak wygrywa walkę, a go walą w ciula!

Tomasz Romanowski (14-8) nie ukrywa, że ogląda FAME MMA. ”Tommy” wypowiedział się o ostatniej walce wieczoru 12 edycji w Ergo Arenie. Na zasadach pięściarstwa Marcin Wrzosek zmierzy się z popularnym ”Don Kasjo”. Były mistrz KSW po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzja sędziów.

Romanowski

Romanowski ma już za sobą trzy walki pod banderą największej organizacji w naszym kraju. Ostatnie starcie odbyło się we wrześniu tego roku. 32-latek w niecałe dwie minuty znokautował Aleksandra Rakasa. Warto zaznaczyć, że Romanowski efektownym zwycięstwie zdobył również bonus.

Romanowski: Wybieram tą trudniejszą drogę!

Tomasz Romanowski (14-8) w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o pojedynku Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim. Ich starcie w boksie wzbudziło duże zainteresowanie.

Freaków mogę dalej wyjaśniać, sam wyjaśniać z nimi. W sumie nie muszę ich wyjaśniać, bo ostatnio udowodnili Wrzoskowi po ch*j się tam pcha jak wygrywa walkę, a go walą w ciula. Ewidentnie moim zdaniem wygrał tą walkę. Chociaż rozmawiałem z Marcinem, podchodziłem do niego i mówię ”Czy rzeczywiście to jest dla Ciebie dobry ruch”. Usłyszałem ”Wiesz ja to robię dla kasy, tak dalej i tak dalej”. No dobra robisz to dla kasy, ja też, ale wybieram tą trudniejszą drogę. Nie łatwiejszą, tylko trudniejszą. Walką i charakterem chcę pokazać, że tą kasę zdobędę, a nie głupim gadaniem i się wkręcaniem do czegoś co nie umiałbym zrealizować.

Zobacz także:

Doświadczony Przemysław Mysiala przestrzega młodych ludzi: 18-stkę miałem w monarze, a mam 39 lat! Widzieliście?

Przemysław Mysiala (24-11-1) jest świetnym przykładem, że można wyjść z wielkich życiowych tarapatów. Problemy ”The Polish Bear” pojawiły się w bardzo młodym wieku. Śmierć brata, narkotyki czy 18-stka w monarze, a jednak Mysiala potrafił znaleźć sposób na wygranie w tej jakże ciężkiej walce.

Rafał Jackiewicz otwarty na walkę z dwoma kobietami! Jest jeden warunek! Co wy na to?

Rafał Jackiewicz ma szalone pomysły! Doświadczony pięściarz w rozmowie z Michałem Cichym wyznał, że jest otwarty na walkę z dwoma kobietami bądź ”Lil Masti”, ale jest jeden ważny warunek. Jackiewicz będzie mógł bić tylko na tułów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis