MMA PLKSWRomanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj!

Romanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj!

Bardzo możliwe, że na gali KSW 68 poznamy nowego pretendenta w kategorii półśredniej. Zmotywowany perspektywą rewanżu z chorwackim “Robocopem”, Michał Pietrzak stanie do konfrontacji z mocno bijącym Berserkerem ze Szczecina, Tomaszem Romanowskim.

Romanowski Pietrzak

Tomasz Romanowski (14-8, 1 NC) powraca do KSW po ponad półrocznym rozbracie z klatką. W swoim ostatnim starciu na KSW 63, Berserker znokautował Aleksandara Rakasa, czym zmazał plamę porażki z rąk aktualnego mistrza Oktagon MMA, Patrika Kincla.

“Tommy” miał powrócić do walk na styczniowej gali KSW 66, gdzie czekał już na niego Krystian Kaszubowski. Dzień przed pojedynkiem gruchnęła jednak wiadomość, że Romanowski wypada z karty walk z problemów zdrowotnych.

Po ponad dwóch miesiącach, 33-latek stanie do jeszcze większego wyzwania w postaci “Crushera”, który pokonał Kaszubowskiego w marcu ubiegłego roku.

Michał Pietrzak (10-4-1) wydaje się być na ostatniej prostej w drodze do upragnionego rewanżu z Roberto Soldiciem za walkę z gali KSW 50 w Londynie.

Poznaniak jest niepokonany w swoich ostatnich trzech starciach. Ostatnia konfrontacja na KSW 64 z Shamilem Musaevem zakończyła się dla 34-latka remisem, dlatego jest on jeszcze bardziej zmotywowany, aby udowodnić, że najbardziej zasługuje na walkę o złoto.

Organizacja KSW opublikowała dzisiaj oficjalną zapowiedź tej wojny.

Poniżej pełna zapowiedź:

Zobacz także:

Lewandowski o powrocie Strusa i Omielańczuka do KSW: Koncentrujemy się teraz na zagranicznych fighterach!

Daniel Omielańczuk (25-12-1) i Piotr Strus (15-7-2) są aktualnie wolnymi zawodnikami. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW został zapytany o potencjalne powroty. Przypomnijmy, że zawodnicy Shocker MMA Solutions wcześniej swoje pojedynki toczyli w organizacji ACA.

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci!

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Mamed Khalidov: Moje serce się raduje, że Polacy się tak zmobilizowali i pomagają ludziom!

Mamed Khalidov (35-8-2) jest zachwycony postawą rodaków. Mowa oczywiście o zachowaniu Polaków, którzy licznie pomagają obywatelom Ukrainy. Khalidov zapewnia, że jest mu po prostu bardzo przykro widząc – co aktualnie dzieje się u naszych sąsiadów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis