MMA PLFENRomanowski ostro do Oleksiejczuka: Walczył już jak Ty jeszcze srałeś w pampersy!

Romanowski ostro do Oleksiejczuka: Walczył już jak Ty jeszcze srałeś w pampersy!

Zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka nad Aigunem Akhmedovem było jednym z głównym wydarzeń wczorajszej gali FEN 37. Reprezentant Akadamii Sportów Walki Wilanów zdobył pas w kategorii półśredniej, a później… wyzwał do pojedynku Michała Materlę. „On już walczył, jak Ty jeszcze srałeś w pampersy” – odpowiedział 21-latkowi Tomasz Romanowski.

Romanowski Oleksiejczuk

Wczorajsza wygrana Cezarego Oleksiejczuka w walce o pas mistrzowski organizacji FEN odbiła się szerokim echem w świecie sportów walki. Sam 21-latek postanowił podgrzać dodatkowo atmosferę po walce, wyzywając do walki… Michała Materlę. Kilka dni przed galą FEN 37, prezes federacji – Paweł Jóźwiak, powiedział że zestawienie Oleksiejczuk vs. Materla było w planach organizatorów już na galę z numerem 37. Nie doszło do niego ze względu na brak porozumienia z obozem Berserkera.

„Walczył już jak Ty jeszcze srałeś w pampersy”

Kilkadziesiąt minut temu, za pośrednictwem swojego Instagrama, aktualny zawodnik organizacji KSW – Tomasz Romanowski, postanowił ostudzić nieco zapędy świeżo upieczonego mistrza. Jednocześnie Berserker dał do zrozumienia, że chętnie sam podejmie rękawice z młodszym z braci Oleksiejczuk.


„Czarusiu! Chyba troszkę przesadziłeś, że wyzywasz do walki mojego kumpla z maty, który walczył już jak Ty srałeś jeszcze w pampersy… Wiem, że masz teraz swoje 5 minut, ale z kim Ty wygrałeś, żeby wywoływać starego wilka z lasu? Zanim dotrzesz do niego to ja jestem jeszcze w Twojej kategorii. Do zobaczenia”

Zobacz także:

Denis Załęcki o walce z Kwiecińskim: Fajnie by było na cemencie, bez sędziego!

Wydaje się, że takie starcie to tylko kwestia czasu. Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim ponownie wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Załęcki walczący na gołe pięści najbardziej chciałby, aby takie starcie odbyło się bez sędziego na cemencie.

Cezary Oleksiejczuk po FEN 37 chce Michała Materlę i drugiego pasa: Prezesie, ściągnij go!

Cezary Oleksiejczuk po minionej gali FEN 37 nie zamierza spoczywać na laurach! Nowokoronowany mistrz wagi półśredniej chce drugiego tytułu mistrzowskiego i starcia z legendarnym na polskim podwórku Michałem Materlą!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis