MMA PLNajnowszeUFCRogan przekonany, że Iana Garry’ego czeka ciężka przeprawa w starciu z MVP!

Rogan przekonany, że Iana Garry’ego czeka ciężka przeprawa w starciu z MVP!

Joe Rogan przewiduje, że Ian Machado Garry będzie miał duże trudności w starciu z Michaelem Page’em.

Rogan przekonany Garry
Foto: Getty Images/ PowerfulJRE

Już 29 czerwca w Las Vegas odbędzie się gala UFC 303: Pereira vs. Prochazka 2. Kartę główną otworzy kapitalnie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Ianem Garrym a Michaelem Page’em.

Nieznacznym faworytem bukmacherów jest żyjący pod butem żony Ian Machado Garry. Irlandczyk nie zaznał jeszcze smaku porażki w swojej karierze – w UFC może pochwalić się rekordem 6:0.

„The Future” zapowiada demolkę na Brytyjczyku. Opinii Garry’ego nie podziela natomiast Joe Rogan. Uznany komentator twierdzi, iż „Venom” będzie arcytrudnym przeciwnikiem dla młodego Iana.

Uważam, że Garry jest niezwykły, ale da się go trafić. We wcześniejszych walkach bywał już wstrząśnięty czy witał się z deskami. Michael Page to zupełnie inna liga w oktagonie. Myślę, że Ian będzie miał spore problemy, by dobrać się do skóry MVP. Styl Page’a polegający na tym, że uderza, a następnie ucieka… to piekło dla każdego zawodnika. Nikt tego, k*rwa, nie lubi.

PowerfulJRE

ZOBACZ TAKŻE: Pasha poznał rywala na FAME 22! Kibice na Stadionie Narodowym oszaleją!

Starcie Page’a z Garrym powinno rozgrzać kibiców w T-Mobile Arena, o ile Irlandczyk nie zamieni się nagle w zapaśnika, który za wszelką cenę będzie próbował przenieść walkę do parteru.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis