MMA PLFreak FightRodzina wyrzekła się Irańskiego Hulka! Walka z Martynem Fordem zagrożona?

Rodzina wyrzekła się Irańskiego Hulka! Walka z Martynem Fordem zagrożona?

Martyn Ford nie ma szczęścia jeśli chodzi o debiut! Brytyjczyk trzydziestego kwietnia w boksie ma zmierzyć się z ”Irańskim Hulkiem”, który ma aktualnie spore problemy. Sajad Gharibi jest załamany! Rodzina wyrzekła się ”Irańskiego Hulka” po ostatnich sytuacjach. Walka jest zagrożona? Martyn Ford zabrał głos.

Ford

Początkowo mówiło się o wielkim debiucie Martyna w mieszanych sztukach walki. Miałoby to miejsce na gali KSW w Anglii, lecz ”nowa choroba” pokrzyżowała plany. Niewykluczone, że Ford w końcu zadebiutuje w największej polskiej organizacji, ale wcześniej czeka go pojedynek w boksie.

O sytuacji z Fordem nie tak dawno wypowiadał się jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski.

Tak tą Anglię odkładamy cały czas od 2020 roku. Dodam jeszcze, że ta gala w Anglii będzie również jeśli będzie z publiką. Chociaż jak nie będzie z publiką to w ogóle gali w Anglii nie będzie, bo raczej wyjazd i robienie jej w studiu nam się nie kalkuluje. Jeżeli wrócimy z kibicami to wówczas na pewno zawalczy Martyn Ford. Od czasu, kiedy podpisałem z nim kontrakt w 2019 roku w grudniu pamiętam. To cały czas coś tam chłopaczyna robi, ale ciągle gdzieś ta perspektywa walki w KSW ucieka. Ani nie z naszej ani jego winy tylko okoliczności zewnętrznych – tak zwanej siły wyższej. Gdzieś szuka, aby jego ta pompa gdzieś ciągle pracowała.

Irański Hulk załamany!

Już trzydziestego kwietnia podczas gali Celebrity Boxing ma dojść do wyczekiwanego starcia ”Irańskiego Hulka” z Martynem Fordem. Pojawiają się jednak duże problemy w życiu Sajada Gharibi.

Doszło do pierwszego spotkania Irańskiego Hulka z Fordem. Nie brakowało tak zwanych dymów. Gharibi w tej potyczce nie wypadł dobrze… Irańczyk dosłownie odbił się od Forda. Całe nagranie zobaczycie poniżej.

MARTYN FORD PUSHES THE IRANIAN ‘HULK’ TO THE GROUND

Posted by Zed Ziggler on Friday, February 25, 2022

Pojawił się wywiad w telewizji z 30-latkiem, który opowiedział o swoich aktualnych problemach. Rodzina wyrzekła się ”Irańskiego Hulka”.

Nie mogę dodzwonić się do rodziny. Kiedy wróciłem do Iranu, nie poszedłem do rodziny (..) Nie mogę. Nie mogę rozmawiać z ojcem. Kiedy rozmawiałem z matką, powiedziała mi ”Osoba, którą widziałem na filmie, to nie był mój syn, mój syn jest o wiele silniejszy niż on”. Coś mnie boli w sercu. Kiedy ktoś nie może porozmawiać ze swoją rodziną – straciłem dumę. Jestem zniszczony (…) Teraz niektórzy mówią, że zapłacono Ci za to, żebyś upadł. To boli mnie w sercu. Jak można tak mówić? Jak mogę nie myśleć o oświadczeniach? Jak mogę spać? Jak mogę odpoczywać? Ja osobiście czuję się bardzo źle. Nie mogę spać, ale biorę tabletki nasenne – powiedział z łzami w oczach Sajada Gharibi.

Martyn Ford skomentował całą sytuację. Brytyjczyk w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że nie jest w ogóle pewny czy ”Irański Hulk” chce walczyć.

Ponieważ nie chcę wejść do ringu i być postrzegany jako tyran i postrzegany jako zastraszający kogoś, kto nie włożył takiej samej pracy jak ja. Jeśli on naprawdę chce tej walki, to niech powie wszystkim, że chce ją stoczyć, a nie zrzuca to na mnie. Musi ruszyć tyłek, do przodu.

Przypomnijmy, że na tej samej gali zobaczymy walkę Patrice’a Evry byłego piłkarza Manchesteru United, który zmierzy się z youtuberem Adamem Salehem. 

Zobacz także:

Piotr Szeliga po ogłoszonej walce z Parke: Będzie widowisko jakiego jeszcze nie widzieliście! Co wy na to?

Są pierwsze słowa Piotra Szeligi (2-1) po ogłoszonej walce z doświadczonym Normanem Parke (29-7-1). ”Szeli” ma świadomość, że czeka go największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie. Przypomnijmy, że starcie odbędzie się na szalonych zasadach. Mimo wszystko ”Stormin” będzie zdecydowanym faworytem.

Prezes federacji FEN znów na ekranie! Tym razem wystąpił w… Ukrytej Prawdzie! Widzieliście?

Szef organizacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak ponownie zaskoczył kibiców. 48-latek odegrał rolę w programie… Ukryta Prawda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis