MMA PLCiekawostkiRockhold spróbował sił w rodeo. Prawie udusił byka! [WIDEO]

Rockhold spróbował sił w rodeo. Prawie udusił byka! [WIDEO]

Foto: Źródło: Instagram

Luke Rockhold (16-5) aktualnie odpoczywa od występów w klatce UFC. Zawodnik korzysta tym samym z uciech życia codziennego, co postanowił zaprezentować na swoim Instagramie. Mianowicie Amerykanin wziął udział w pewnej odmianie rodeo.

Rockhold na pewno nie wspomina dobrze swoich dwóch ostatnich potyczek dla Ultimate Fighting Championship. Niespełna 35-latek został bowiem dwukrotnie ciężko znokautowany. Najpierw na deski byłego mistrza UFC w wadze średniej posłał Yoel Romero (13-4), a następnie czyn ten powtórzył Jan Błachowicz (24-8). Przy okazji drugiego nokautu okazało się, że Polak złamał swojemu przeciwnikowi dolną szczękę.

Taka kontuzja na dłużej wykluczyła zawodnika z USA z ringowych poczynań. Konieczność przerwy sprawia, że Rockhold ma więcej wolnego czasu, który spędza w różnoraki sposób. Niedawno fighter zaprezentował na swoim Instagramie, jak bierze udział w rodeo. Dokładnie po wypuszczeniu byka niespełna 35-latek utrzymywał na nim duszenie, by w ten sposób szarpać się ze zwierzęciem przez kilka sekund.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

When in Montana. #lfg #bareback @corey_wilson

Post udostępniony przez Luke Rockhold (@lukerockhold)

Na materiał pozytywnie zareagowały znane osobistości ze świata MMA. Pod materiałem wideo miłe komentarze w stronę Rockholda opublikowali m.in. mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov (27-0), mistrz dywizji półśredniej Kamaru Usman (15-1), czy też mistrz wagi ciężkiej Bellatora, Ryan Bader (27-5).