MMA PLArkadiusz Wrzosek“Robią w pierwszej rundzie Arka Wrzoska!” – Mirosław Okniński mocno o umiejętnościach kickboksera w KSW

“Robią w pierwszej rundzie Arka Wrzoska!” – Mirosław Okniński mocno o umiejętnościach kickboksera w KSW

Trener Mirosław Okniński bardzo mocno wypowiedział się o umiejętnościach najlepszego kickboksera walczącego aktualnie w Federacji KSW – Arkadiusza Wrzoska. Wskazał nawet dwóch zawodników, którzy jego zdaniem bez problemu pokonują warszawiaka w walce.

Mirosław Okniński mocno o umiejętnościach kickboksera w KSW

Przypominamy, że Arkadiusz Wrzosek wystąpił na minionej gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym, gdzie poddał duszeniem przedramieniem Bogdana Stoicę świętując tym samy swoje urodziny wiktorią odniesioną przed pięćdziesięciotysięczną publicznością.

Mirosław Okniński mocno o umiejętnościach kickboksera w KSW

Pod wrażeniem występu Arkadiusza Wrzoska na PGE Narodowym nie był natomiast trener Mirosław Okniński. W rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, polski kwiat sportowej myśli szkoleniowej podał dwa nazwiska z jego klubu, które w jego mniemaniu pokonują Wrzoska już w pierwszej rundzie:

“Nie wiem czy to podkręcają dziennikarze czy co, ale coś Arkadiusz Wrzosek powiedział, że Minda czy Pasternak to jacyś słabi zawodnicy i powiem tak: Arka Wrzoska ten Najman Choke czy tam Saleta Choke to był mega słabiutki i myślę, że czy tam bym postawił Mindę czy postawił Pasternaka, to robią w pierwszej rundzie Arka.”

Kamil Minda i Michał Pasternak. To ci dwaj zawodnicy mieliby bez problemu pokonać Arkadiusza Wrzoska w klatce. Zgadzacie się z opinią trenera?

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis