MMA PLArchiwumBoksRobi wrażenie! Były mistrz mimo 53 lat w świetnej formie, Arslan nokautuje w pożegnalnej walce!

Robi wrażenie! Były mistrz mimo 53 lat w świetnej formie, Arslan nokautuje w pożegnalnej walce!

Taki wojownik robi naprawdę duże wrażenie. Firat Arslan (55-9-3, 40 KO) z wielką klasą pożegnał się z kibicami. 53-latek w sobotę stoczył swój pożegnalny pojedynek w boksie. Firat mimo swojego wieku dalej pozostaje w świetnej formie co zaprezentował w ringu. 

Arslan

Arslan to przede wszystkim były zawodowy mistrz świata organizacji WBA w kategorii junior ciężkiej. Jest to pięściarz pochodzenia tureckiego. 

Firat został regularnym mistrzem świata organizacji WBA w listopadzie w 2007 roku, gdy po 12 rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Virgila Hilla. Arslan w swojej długiej karierze krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak  Guillermo Jones, Marco Huck czy Yoan Pablo Hernandez.

Ależ pożegnanie!

Firat Arslan (55-9-3, 40 KO) w sobotę w Niemczech stoczył swój pożegnalny pojedynek w boksie. Były mistrz świata w boksie pokazał się z kapitalnej strony mimo 53 wiosen na karku.

Arslan w szóstej odsłonie przed czasem odprawił Edina Puhalo (23-2, 22 KO) z Bośni i Hercegowiny. Arslan tym samym kończy karierę mają serię ośmiu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem.

Tak to wyglądało:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis