MMA PLKSWRoberto Soldić wygląda mocarnie! Chorwat w formie podczas pandemii

Roberto Soldić wygląda mocarnie! Chorwat w formie podczas pandemii

Foto: dziennikzachodni.pl
Foto: dziennikzachodni.pl

Obecna sytuacja w teorii nie sprzyja zawodnikom sportów walki w utrzymywaniu dobrej formy fizycznej. Zaprzeczeniem takiej tezy jest jednak Robero Soldić (17-3). Chorwat wstawił bowiem zdjęcie ukazujące jego świetnie zadbaną sylwetkę.

Aktualnie w zasadzie każda większa federacja musi czekać ze swoimi kolejnymi imprezami. Powoli jednak w niektórych krajach część obostrzeń zostaje zniesiona, dzięki czemu pojawia się okazja na powrót do organizowania eventów, które są coraz bardziej wyczekiwane przez sportowych kibiców.

Na lepsze czasy liczą polskie organizacje MMA, gdyż niebawem najpewniej będą one mogły działać dalej. Oczywiście na dziś nie ma mowy o imprezie przy kibicach, gdyż takie mogą wrócić nawet dopiero w 2021 roku. Mimo tego KSW, FEN i inne mniejsze organizacje są gotowe na tworzenie studyjnych wydarzeń.

Jeśli chodzi o KSW, to wielu zawodników jest gotowych na powrót do rywalizacji. Niewątpliwie do nich należy Soldić. Za pomocą swoich social mediów mistrz wagi półśredniej zaprezentował obecną sylwetkę. Zdjęcia ukazują, że 25-latek wciąż utrzymuje bardzo dobrą formę fizyczną. Tym samym Chorwat potwierdza swoje przygotowania do walki z Mariusem Žaromskisem (21-9, 1NC). Przypomnijmy, iż ta walka miała odbyć się na KSW 53, które zostało odwołane z powodu pandemii COVID-19.

Soldić to postać, której nie trzeba już przedstawiać szerszej publiczności. Zawodnik pojawił się na gali KSW 41 jako zastępca, lecz dziś jest czołową gwiazdą organizacji. „Robocop” posiada w polskiej federacji rekord 5-1. Jedyną porażkę w klatce KSW zadał mu Dricus Du Plessis (14-2). Afrykańczyk musiał jednak w kolejnej walce uznać wyższość zawodnika z Bałkanów.

Piątkowska idzie do MMA?

Sama bokserka nie wyklucza takiej możliwości. Od razu poruszony został również temat ewentualnej walki z Joanną Jędrzejczyk.

“Tylko Jeden” dobiegło końca?

Ostatni odcinek miał miejsce kilka dni temu. Jeden z szefów federacji – Maciej Kawulski, przyznał, że cały sezon był bardzo dobry.

UFC 249 w Polsacie Sport?

Transmisja nadchodzącej gali odbędzie się z soboty na niedzielę.