MMA PLKSWRoberto Soldic przed walką z Michałem Materlą prezentuje swoją formę: Kur**a mać!

Roberto Soldic przed walką z Michałem Materlą prezentuje swoją formę: Kur**a mać!

Foto: Facebook/ Roberto Soldic

Roberto Soldic przed nadchodzącą walką z Michałem Materlą zaprezentował swoją formę. Chorwat już 14 listopada na gali KSW 56 skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem wagi średniej i to w kategorii wagowej Materli!

“Robocop” to aktualny czempion dywizji półśredniej KSW, który wybiera się do wyższej kategorii wagowej na ten konkretny super fight z Michałem Materlą.

Jak się Chorwat aktualnie prezentuje?

Roberto Soldic przed walką z Michałem Materlą prezentuje swoją formę: Kur**a mać!

Soldic opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, w którym zaprezentował jak wygląda ważąc 84 kilogramy:

Materla 185lbs kurwa mac!

Posted by Roberto Soldic on Monday, October 26, 2020

Roberto Soldić to aktualny mistrz wagi półśredniej. Chorwat wygrał pięć z sześciu walk dla KSW i obecnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw. Pod koniec 2017 roku “Robocop” niespodziewanie odebrał tytuł Borysowi Mańkowskiemu. Potem Soldić przegrał z Dricusem Du Plessisem, lecz kilka miesięcy później zrewanżował się obecnemu zawodnikowi UFC. Chorwacki zawodnik znokautował także Viniciusa Bohrera i Krystiana Kaszubowskiego. W ostatnim pojedynku okazał się zaś lepszy na pełnym dystansie od Michała Pietrzaka.

Michał Materla to jeden z największych weteranów organizacji KSW. Walczy tu już od 2006 roku. W latach 2012-2016 “Cipao” był mistrzem kategorii średniej. Tytuł stracił na rzecz Mameda Khalidova. W ostatnich latach pokonywał go jeszcze jedynie Scott Askham (dwukrotnie). Materla odnosił jednak zwycięstwa nad takimi rywalami jak Martin Zawada czy Damian Janikowski. Stoczył jedną walkę poza KSW zdobywając pas organizacji EFM. Szczeciński berserker wystąpił dwa tygodnie temu na gali KSW 55, gdzie pokonał przed czasem Aleksandara Ilicia.

Zobacz także:

Roberto Soldic o atutach w walce z Materlą. Dlaczego zgodził się na walkę w dywizji średniej?

Mistrz wagi półśredniej Roberto Soldic wypowiedział się o jego atutach w walce z Michałem Materlą. Federacja KSW wczoraj ogłosiła, że pojedynek Michała Materli z Roberto Soldicem będzie jedną z głównych walk gali KSW 56.

Pierwsze słowa Michała Materli po ogłoszeniu walki z Roberto Soldicem na KSW 56

To zdecydowanie najgorętszy news dzisiejszego dnia w świecie sportów walki. KSW zapowiedziało prawdziwy hit, jakim jest walka Michała Materli z mistrzem wagi półśredniej – Roberto Soldicem. W wywiadzie po ogłoszeniu pojedynku były mistrz kategorii średniej podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie tego starcia.