MMA PLKSWRoberto Soldić otwarty na wielkie starcie z Mamedem Khalidovem! [WIDEO]

Roberto Soldić otwarty na wielkie starcie z Mamedem Khalidovem! [WIDEO]

Roberto Soldić (17-3) czternastego listopada wraca do klatki KSW. Chorwat postanowił przejść do wyższej kategorii wagowej. Podczas 56 edycji dojdzie do hitowego zestawienia z Michałem Materlą.

Popularny wśród kibiców i bezwzględny dla swoich rywali mistrz kategorii półśredniej wejdzie do okrągłej klatki KSW już po raz szósty. Chorwat na gali KSW 56 po raz pierwszy w karierze zawalczy w kategorii średniej.

”Robocop” znany jest ze swojej piekielnej siły ciosu, o której przekonało się już 14 przeciwników, którzy przegrywali pod naporem uderzeń Soldicia. 25-latek trenujący na co dzień w UFD Gym w KSW pokonywał Borysa Mańkowskiego, Dricusa du Plessis, Viniciusa Bohrera, Krystiana Kaszubowskiego oraz Michała Pietrzaka. Tylko ten ostatni zdołał dotrwać z Roberto do decyzji sędziów.

Roberto Soldić jest otwarty na starcie z Mamedem Khalidovem!

Te pytanie padło nie tak dawno w programie ”Koloseum”. Mamed Khalidov (35-7-2) powiedział, że nie ma nic przeciwko, aby doszło do jego konfrontacji z Roberto Soldiciem (17-3). Teraz poznaliśmy opinie drugiej strony!

Wszystko jest możliwe. Bardzo szanuje Mameda i Michała to są legendy KSW. Jeśli KSW zaproponuje taką walkę, to stoczę ten pojedynek, a po walce podam rękę Mamedowi, bo go bardzo szanuje. Ja nigdy nie wybieram sobie rywali. Na koniec to jest biznes, więc będę walczył z kim KSW mnie zestawi.   

”Robocop” wyjawił również, dlaczego postanowił przejść do wyższej kategorii wagowej.

Przede wszystkim chce wyzwań. Z Michałem Pietrzakiem już walczyłem i wygrałem. Tak naprawdę przenoszę się do tej kategorii, bo chce tych największych wyzwań. Takim wyzwaniem jest Michał Materla.   

Cała rozmowa poniżej:

Walka wieczoru | Main event

83,9 kg/185 lb: Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 Sub) vs Robert Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub)

Walka o pas kategorii półciężkiej | KSW Light Heavyweight Championship Bout

93 kg/205 lb: Tomasz Narkun (17-3, 3 KO, 13 Sub) vs TBA

56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (3-0, 2 Sub) vs TBA

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Michał Materla po ogłoszonej walce! Da radę?

Michał Materla szybko wraca do klatki! Zobaczcie co powiedział przed ważnym starciem. ”Cipao” zmierzy się z mistrzem wagi półśredniej

Jan Błachowicz świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”! Zaskoczeni?

Tak Jan Błachowicz ma czutkę do wielu sportów. Mistrz UFC świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”. Sami zobaczcie