MMA PLKSWRoberto Soldić o mocy UFC: Znają KSW ale nikt tego nie ogląda, a UFC śledzi cały świat!

Roberto Soldić o mocy UFC: Znają KSW ale nikt tego nie ogląda, a UFC śledzi cały świat!

Roberto Soldić (20-3) zapewnia, że chciałby już niedługo spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie. Chorwat w ostatniej walce został podwójnym mistrzem KSW. ”RoboCop” tym razem wypowiedział się o różnicy pomiędzy polską organizacją, a amerykańskim gigantem.

Soldić

W swoim ostatnim pojedynku na KSW 65, Soldić w brutalny sposób znokautował Mameda Khalidova zostając drugim w historii “Double Champem” organizacji KSW. Kontrakt ”Robocopa” z Konfrontacją Sztuk Walki wygasa w sierpniu.

Soldić: Wykręcamy bardzo dobre wyniki PPV!

Roberto Soldić w rozmowie z portalem MMAJunkie wypowiedział się o różnicy pomiędzy organizacją KSW, a UFC. Soldić zapewnia, że dużo osób w USA kojarzy polską organizację, ale nie przekłada się to na oglądalność.

Gdy jadę do Ameryki i sparuję z gośćmi, znają KSW, ale nikt tego nie ogląda. Natomiast w Europie ludzie bardzo to śledzą. Wykręcamy bardzo dobre wyniki PPV, a areny są wypełniane do ostatniego miejsca. Wszystko gra, bo mieszkamy w Europie, a to europejska organizacja. Ale UFC? UFC ogląda cały świat. Możesz zostać wielką gwiazdą. Światową gwiazdą. W Europie jest maksymalnie jedna i tyle.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z lowking.pl

Zobacz także:

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja! Zaskoczeni?

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

PRIME SHOW MMA: Próbował wyprowadzić z równowagi rywala! Kapela pocałował Kossakowskiego! Widzieliście?

Wczoraj odbył się kolejny program ”PRIME MMA ZADYMA”. Tym razem doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Ziemowitem Piastem Kossakowskim, a Jasiem Kapelą. Na koniec doszło również do face to face.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis