MMA PLConor McGregorRoberto Soldić o McGregorze: Ja też chcę się bić z Conorem, muszę czekać w kolejce!

Roberto Soldić o McGregorze: Ja też chcę się bić z Conorem, muszę czekać w kolejce!

Roberto Soldić (20-3) coraz częściej wspomina o potencjalnym przejściu do największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że ”RoboCop” już w przeszłości dostawał propozycję z UFC. Chorwat zapewnia, że jest gotowy, aby sprawdzić się w największej lidze.

Soldić

Soldić to bezwzględnie jedna z największych gwiazd w historii KSW. ”RoboCop” w ostatnim pojedynku został podwójnym mistrzem organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. W pewnym momencie Roberto wspominał nawet o pojedynku o trzeci tytuł. Ostatecznie Soldić chyba już do końca zrezygnował z takiego pomysłu.

27-latek w poprzednim roku stoczył dwie walki. We wrześniu odprawił z kwitkiem Patricka Kincla, a w grudniu brutalnie znokautował Mameda Khalidova.

Soldić o McGregorze: Chcę się bić z Conorem, ale kim ja jestem?

Roberto Soldić (20-3) w rozmowie z portalem MMAJunkie wyznał, że też chciałby zawalczyć z Conorem McGregorem (22-6). Chorwat ma jednak świadomość, że trzeba mieć odpowiednią pozycję, aby nawoływać do takiego starcia.

Ja też chcę się bić z Conorem McGregorem i tymi wszystkimi zawodnikami, ale kim ja jestem? (śmiech). Muszę czekać w kolejce i zobaczymy co dalej. Potrzebowałem 4 lat żeby zmierzyć się z Mamedem. Dałem naprawdę dobrą walkę i teraz jestem w dobrej pozycji, ale zobaczymy co zaproponują jeśli chodzi o Ibragima. Ludzie wyzywają mnie na walki, robią to nawet na instagramie.

Zobacz także:

Organizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku! Zaskoczeni?

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. ”Bad Boy” w sobotę stoczył pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Denis pewnie na całym dystansie wypunktował Alana Kwiecińskiego.

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka! Widzieliście?

Dzisiaj świat obiegła informacja o tym, jak znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Teraz na te rewelacje zareagował były mistrz UFC – Jan Błachowicz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis