MMA PLRoberto SoldicRoberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Roberto Soldić rozchwytywany przez gigantów!
Foto: Roberto Soldić rozchwytywany przez gigantów! "Robocop" może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW?

Ostatni występ Soldicia to walka z Mamedem Chalidowem na KSW 65. Pamiętamy, że wówczas “Robocop” pokazał się ze znakomitej strony i znokautował pochodzącego z Czeczenii zawodnika potężnym ciosem podbródkowym, dobijając piekielnie silnym młotkiem. Zawodnik Arrachionu Olsztyn po tym nokaucie miał serię zabiegów, ponieważ jego twarzoczaszka poważnie ucierpiała.
Zobacz: Mateusz Gamrot docenia Armana Tsarukyana. Piękne słowa Polaka po ostatniej walce w UFC

Kontrakt Roberto z KSW się zakończył i coraz częściej mówiło się, że Chorwat wybierze się do najlepszej ligi świata – UFC. Już niemal pół roku trwają negocjacje z różnymi organizacjami.

Roberto Soldić nie pójdzie do UFC?

W zeszłym tygodniu UFD Gym w Duesseldorfie odwiedził współzałożyciel KSW Martin Lewandowski, którego celem było poznanie oczekiwań Soldicia i jego managementu. Według naszych informacji wybór UFC nieco się oddala, ale za to w grę wskoczył nowy gigant – ONE Championship, czego dowodem może być filmik, który pojawił się w internecie. Wojownik uderza na nim w boksera, mając na sobie koszulkę azjatyckiej organizacji.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto przyznaje, że jest głodny walki. Pół roku przerwy, to najdłuższa absencja od pojedynku w jego karierze, a kolejnego starcia nie ma na horyzoncie.

Przypomnijmy, że “Robocop” do KSW trafił w grudniu 2017 roku, kiedy wygrał przed czasem z Borysem Mańkowskim. Następnie przegrał z Dricusem Du Plessisem, ale szybko mu się zrewanżował. Od prawie pięciu lat Chorwat jest niepokonany. Zdołał sięgnąć po dwa pasy mistrzowskie KSW i chce celować dużo wyżej.

Zaznaczmy jednak, że jego dalsze występy w KSW nie zostały skreślone. O sytuacji Chorwata będziemy informować na bieżąco na naszym portalu. Śledźcie nas i nie przegapcie żadnego newsa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis