MMA PLKSWRoberto Soldić chce trzeciego pasa! Organizacja KSW zrobi walkę z Tomaszem Narkunem?

Roberto Soldić chce trzeciego pasa! Organizacja KSW zrobi walkę z Tomaszem Narkunem?

Roberto Soldić (20-3) nie pierwszy raz udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem organizacji KSW. ”RoboCop” w sobotę w Gliwicach został podwójnym championem. To nie koniec! Soldić po walce zdradził, że chciałby dostać starcie o trzeci tytuł. Mowa o pojedynku z Tomaszem Narkunem (18-4).

Soldić

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Tak to wyglądało:

Będzie walka o trzeci pas?

Tego nie możemy wykluczyć! Tuż po gali Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zostali zapytani o potencjalne starcie Roberto Soldicia (20-3) z Tomaszem Narkunem (18-4). Właściciele są jak najbardziej otwarci na zorganizowanie kolejnej walki champ vs champ.

Będzie odpowiedź ”Żyrafy”?

Zobaczcie co powiedział Roberto po jakże ważnym zwycięstwie w karierze:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot wyzywa byłego mistrza do walki: Chodź, zróbmy tę walkę w 2022 roku! Co wy na to?

Mateusz Gamrot jest świeżo po kolejnej – trzeciej już w tym roku – wygranej w UFC. Polak, który szturmem zdobywa uznanie w największej organizacji MMA na świecie po ostatniej wiktorii wyzwał do walki… byłego mistrza!

Jake Paul ciężko znokautował Tyrona Woodleya. Były mistrz UFC padł jak rażony piorunem! [WIDEO] Widzieliście?

Jake Paul (5-0, 4 KO) znokautował Tyrona Woodleya (0-2) w walce wieczoru gali bokserskiej w Tampie na Florydzie. Pojedynek zakończył się w rundzie szóstej. Tym samym pokonał go po raz drugi, tym razem zdecydowanie bardziej efektownie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis