MMA PLONE ChampionshipRoberto Soldić chce się zmierzyć z byłym mistrzem UFC!

Roberto Soldić chce się zmierzyć z byłym mistrzem UFC!

Roberto Soldić (20-3) mocno zaskoczył swoją decyzją. Były podwójny mistrz KSW postanowił podpisać kontrakt z organizacją One Championship. ”RoboCop” zdradził z kim chciałby się zmierzyć w swoim najbliższym pojedynku. Chorwat w debiucie chce walki z byłym mistrzem UFC!

Soldić

Soldić w poprzednim roku udowodnił, że będzie ciężko o następnych rywali, którzy mocno zagrożą. 27-latek w Warszawie stanął do obrony tytułu w wadze półśredniej. Doszło wtedy do starcia z Patrickiem Kinclem, z którym w przeszłości był już zestawiany. Czech postawił twarde warunki, ale to było za mało na reprezentanta UFD Gym. Soldić w trzeciej rundzie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Ostatnia walka ”RoboCopa” miała miejsce na KSW 65 w Gliwicach. Chorwat zdobył drugi tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Soldić już w drugiej odsłonie brutalnie znokautował Mameda Khalidova.

To będzie rywal Soldicia w debiucie?

Tego nie można wykluczyć! Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour zdradził, że w debiucie chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem UFC – Eddie Alvarezem (30-8).

Chciałem wyzwań a one są w One. Powiedziałem szefowi One, że nie chce presji na początku i chcę zacząć spokojnie. Chcę zmierzyć się z Eddie Alvarazem. Jeśli dadzą mi pierwszą walkę z Alvarezem na pewno ją wezmę. Nie chcę się spieszyć do walki o pas ponieważ wiem, że mistrzowie One naprawdę potrafią wyrządzić ci krzywdę w klatce.

38-latek w największej organizacji w Azji stoczył cztery pojedynki. Wynik jego debiutu był sporym zaskoczeniem, bowiem szybko przed czasem przegrał z Timofey’em Natyukhinem. Ostatni pojedynek Alvarez stoczył w kwietniu poprzedniego roku, gdy przegrał na punkty z reprezentantem Korei – Rae Yonnem Ok.

Zobacz także:

Irański Hulk pojawił się w ringu! Walka wyglądała tragicznie! [WIDEO] Widzieliście?

Kibice doczekali się pierwszej walki Sajada Gharibi. Nie wyglądało, to dobrze! ”Irański Hulk” w niedzielę na zasadach bokserskich zmierzył się z Ałmatem Bachytowiczem znanym jako ”Kazachski Tytan”. Była to bolesna przegrana, która pokazała – co potrafili Gharibi.

Isamu mocno o Jacku Murańskim: Ja wiedziałem, że stary Murański to klaun! Co wy na to?

Szymon Kasprzyk na twitterze postanowił wypowiedzieć się o Jacku Murańskim. Były to mocne słowa! Czy dojdzie do odpowiedzi? 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis