MMA PLUFCRobert Whittaker vs Paulo Costa walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Robert Whittaker vs Paulo Costa walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Foto: Facebook/ Robert Whittaker

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze średniej Robert Whittaker vs Paulo Costa został walką wieczoru kwietniowej gali UFC. Będzie to starcie byłego mistrza z ostatnim pretendentem.

Robert Whittaker vs Paulo Costa walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Walka Whittaker vs Costa odbędzie się 17 kwietnia. Pierwszym portalem, który potwierdził ten pojedynek był Sherdog.com. Starcie to zostało już potwierdzone przez medialnego partnera organizacji UFC – ESPN.

Robert Whittaker to były mistrz wagi średniej UFC. Stracił on swój tytuł w październiku 2019 roku na rzecz aktualnego czempiona Israela Adesanyi. Od tamtej pory 30-latek wygrywał z Darrenem Tillem i Jaredem Cannonierem i jest na dobrej drodze do osiągniecia miana kolejnego pretendenta.

Paulo Costa to ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej. Na gali UFC 253 uległ on jednak Israelowi Adesanyi przez nokaut w drugiej rundzie.

Aktualna rozpiska gali UFC zaplanowanej na dzień 17 kwietnia:

Paulo Costa vs. Robert Whittaker
Bartosz Fabinski vs. Gerald Meerschaert

Zobacz także:

Zawieszenia medyczne po UFC 257: Conor McGregor z najdłuższą przerwą!

Poznaliśmy zawieszenia medyczne po minionej gali UFC 257, która odbyła się w Abu Dhabi. Bohatera walki wieczoru – Conora McGregora czeka bardzo długa przerwa od startów.

BJ Penn aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem byłego mistrza UFC!

Legenda mieszanych sztuk walki BJ Penn ponownie aresztowany! Hawajczyk został zatrzymany przez policję w miejscowości Hanoka na Hawajach po tym, jak kolejny już raz dał znać o swojej lekkomyślności.

Kamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada batalię o zablokowanie zawodnika!

Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej w Polsce Kamil Gniadek odchodzi z organizacji FEN! 26-latek poinformował w mediach społecznościowych o swojej decyzji, którą od razu skomentował prezes organizacji Paweł Jóźwiak.