MMA PLUFCRobert Whittaker vs Paulo Costa na UFC 284 odwołane przez… zachowanie Brazylijczyka!

Robert Whittaker vs Paulo Costa na UFC 284 odwołane przez… zachowanie Brazylijczyka!

Niestety, ale ciekawie zapowiadające się starcie w wadze średniej Robert Whittaker vs Paulo Costa nie dojdzie do skutku na nadchodzącej gali UFC 284 w Perth w Australii. Wszystko przez “muchy w nosie” Brazylijczyka.

Robert Whittaker vs Paulo Costa odwołane

Pojedynek byłego mistrza wagi średniej z byłym pretendentem został ogłoszony przez UFC w październiku tego roku. Gala UFC 284 zaplanowana jest natomiast na 13 lutego 2023 roku.

Teraz jednak już wiadomo, że do walki tej na lutowej gali w Australii nie dojdzie.

Robert Whittaker vs Paulo Costa na UFC 284 odwołane

Jak tłumaczy na swoim koncie na Twitterze były mistrz wagi średniej – Paulo Costa wstrzymywał się z oficjalnym wzięciem walki z nim i nie potrafił dogadać się w tej sprawie z UFC:

“To bardzo denerwujące, ale niestety to prawda. Walka z Costą się rozpadła. UFC próbowało już wszystkiego, robiło co w ich mocy, aby doprowadzić do tego starcia. Z tego co zrozumiałem, to dali mu nowy kontrakt na tę walkę, ale on się jej nie podjął. Ta walka w Perth się nie odbędzie.

Byłem przygotowany na trenowanie przez Święta Bożego Narodzenia, na trenowanie w Nowy Rok, chciałem włożyć w to ogromną pracę. Jesteśmy w trakcie obozu, wszyscy wiedzą, że mocno trenuję, a moje przygotowania zwykle są bardzo długie. Chciałem zabrać rodzinę i pojechać z nimi na wakacje, kupić dzieciom nowe zabawki, zarobić parę groszy i zapłacić czynsz.

Ale to wszystko muszę teraz odłożyć na bok. To mnie bardzo irytuje.”

Portal ESPN także potwierdził słowa Whittakera zaznaczając, że Paulo Costa cały czas próbuje negocjować kontrakt z organizacją UFC i nie zdecydował się na podjęcie wyzwania w postaci walki z Australijczykiem.

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis