MMA PLKSWRobert Ruchała zawalczy o pas KSW? Martin Lewandowski zabiera głos!

Robert Ruchała zawalczy o pas KSW? Martin Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zabrał głos. Podczas konferencji przed galą XTB KSW 77 padło pytanie czy niepokonany Robert Ruchała (8-0) zawalczy o pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Reprezentant Grapplingu Kraków ma już za sobą pięć zwycięstw w największej organizacji w naszym kraju.

Ruchała

Teraz pytanie czy będzie to walka o pełnoprawny pas mistrzowski czy tymczasowy? Przypomnijmy, że mistrzem wagi piórkowej jest Salahdine Parnasse (17-1). Francuz w następnym starciu najprawdopodobniej zmierzy się z Marianem Ziółkowskim.

W tej sytuacji może walka Ruchały ze zwycięzcą starcia Daniel Rutkowski vs Lom-Ali Eskijew? Tego nie możemy wykluczyć.

Lewandowski zabiera głos!

Jeden z właścicieli KSW na konferencji prasowej zdradził, że niepokonany Robert Ruchała (8-0) w następnym starciu zawalczy najprawdopodobniej o pas mistrzowski.

Taki jest plan. To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Rzeczywiście zasługuje. Rozważamy to, żeby kolejna walka była o pas. 

Wspomniana wypowiedż poniżej:

Ruchała ostatni pojedynek odnotował czternastego października na gali KSW 75 w Nowym Sączu. Robert wystąpił w main evencie przed własną publicznością. Zawodnik z Grapplingu Kraków stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Ruchała po emocjonującym pojedynku niejednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego zawodnika UFC  Damiana Stasiaka.

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis