MMA PLKSWRobert Ruchała przerwał wywiad z Patrykiem Kaczmarczykiem! Doszło do pierwszej konfrontacji przed KSW 64 [WIDEO]

Robert Ruchała przerwał wywiad z Patrykiem Kaczmarczykiem! Doszło do pierwszej konfrontacji przed KSW 64 [WIDEO]

Robert Ruchała przerwał wywiad z Patrykiem Kaczmarczykiem, który przeprowadzał Michał Cichy z MMA.PL. Między zawodnikami doszło do pierwszej konfrontacji przed galą KSW 64, na której skrzyżują ze sobą rękawice.

Robert Ruchała przerwał wywiad z Patrykiem Kaczmarczykiem

Ruchała i Kaczmarczyk zmierzą się w jednej z najważniejszych walk gali KSW 64, która zaplanowana jest na dzień 23 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Oprócz występu tej dwójki, w karcie walk znajdują się także pojedynki Sebastiana Przybysza i Karoliny Owczarz.

Robert Ruchała przerwał wywiad z Patrykiem Kaczmarczykiem! Doszło do pierwszej konfrontacji przed KSW 64 [WIDEO]

Jesteście ciekawi jak podczas pierwszej konfrontacji między sobą wypadli Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk? Obaj są niepokonani w zawodowych startach, ale na poziomie amatorski stoczyli już ze sobą jeden pojedynek. Wówczas lepszy okazał się Kaczmarczyk.

Jak to będzie podczas październikowej gali KSW 64?

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis